חברת Dell משיקה פיירוולים עסקיים מסדרת SonicWALL TZ

הפיירוולים העסקיים מסדרת SonicWALL TZמשלבים יכולות הגנה ומספקים לרשתות אלחוטיות אבטחה הדוקה יותר, ערך מוסף וביצועים

 

הפתרונות עתירי הביצועים של Dell לאבטחת הרשת האלחוטית מביאים איתם התקנה קלה, ניהול פשוט וקישוריות אלחוטית חזקה
הפיירוולים החדשים מאפשרים ביצועי רשת מאובטחים ומהירים בתקן 802.11ac  הן עבור עסקים קטנים ובינוניים והן עבור ארגונים מבוזרים ומציעים עלות בעלות כוללת (TCO) נמוכה יותר.
Dellהכריזה היום על שחרורה של סדרת Dell SonicWALL TZ Wireless Firewall Series, פתרונות מקיפים לאבטחת רשתות אלחוטיות המאפשרים הן לעסקים קטנים ובינוניים והן לארגונים מבוזרים גדולים ליהנות מיכולות האבטחה והביצועים האלחוטיים של תקן 802.11ac, עם אפשרויות הגדרה קלות וקונסולת ניהול פשוטה, והכל בעלות כוללת (TCO) נמוכה יותר.

 

עבור מרבית העסקים בימינו המעבר לתקשורת אלחוטית הוא כבר לא עוד אופציה אלא כורח המציאות, ושירות המייצר בידול תחרותי לארגונים מכל הגדלים. הכנסת ההתקנים האלחוטיים לתוך מערך האבטחה הההיקפי מאפשרת לארגונים ליצור הפרדה בין משתמשים אורחים לעובדי החברה ולהפעיל בהתאם מערך עקבי של מדיניות הגנה. יחד עם זאת, הפיירוול הלא נכון עלול לחשוף את העסק לתביעות יקרות, פיצויים בסדר גודל של מיליוני דולרים, נזקים כבדים למותג ואובדן של אמון הציבור. מערכות הגנה ופיירוולים חלשים ומיושנים מגלים עיוורון לאיומים מוצפנים חדשים, ובכך נותנים לגורמי איום ערוץ ברור להחדרת תוכנות זדוניות לתוך הרשת ומאפשרים להם לחמוק מזיהוי ולגנוב מידע. ביצועי הרשת ועבודת המשתמש צונחים פלאים כאשר הפיירוול נחנק תחת מטלות מחשוב אינטנסיביות כמו פענוח ופיקוח על תעבורת SSL. כפי שצוין בדוח האיומים השנתי של Dell Security לשנת 2015, יותר חברות היו חשופות לתוקפים ש"הסתתרו לעין כל" כתוצאה מתעבורת SSL/TLS מוצפנת, מה שהופך את הפיירוולים לגורם חיוני בפיקוח על התעבורה החוטית והאלחוטית כאחד.

 

קישוריות אלחוטית מאובטחת צריכה לאפשר לעסק להזניק את הפרודוקטיביות של עובדים, שותפים באתר וקבלנים, לשדרג את חווית המשתמש ואת שביעות הרצון של הלקוח, ולהגדיל את המכירות ואת נאמנות הלקוחות, ורצוי שכל זה יקרה בעלות שתהיה נמוכה מעלות הפריסה של תשתית חוטית. בנוסף, רמות הביצועים האלחוטיים היום צריכות להיות מסוגלות לתמוך ביישומים ניידים העושים שימוש אינטנסיבי ברוחב הפס כמו וידיאו ב-HD ו-Voice over IP  (VoIP) על מנת להבטיח איכות קבילה של רמות שירות.

 

אף כי ארגונים רבים מודאגים מהאפשרות שאבטחה מוגברת תפגע בביצועי הרשת, הפתרונות המקיפים של Dell לאבטחת הרשת האלחוטית נמנים על כמה מהבודדים בענף המאפשרים התקנה וניהול קלים, מציעים ניתוח מעמיק של תעבורת ומספקים אבטחה יוצאת דופן וביצועים מעולים עם עלות בעלות כוללת נמוכה יותר בהשוואה לפריסה של פיירוול Enterprise-level.

 

הפיירוולים האלחוטיים מסדרת Dell TZ מספקים אבטחה ברמה כלל-ארגונית לצד גישה אלחוטית עתירת ביצועים

פתרונות אבטחת הרשת האלחוטית של Dell משלבים ביצועים גבוהים בטכנולוגיית 802.11ac עם פיירוולים אלחוטיים של הדור הבא מסדרת TZ כדי לספק אבטחה וביצועים אלחוטיים ברמה כלל-ארגונית לצד הקלה דרמטית בהקמת הרשת ובניהולה. הפיירוולים החדשים מסדרת TZ מאבטחים את הרשת האלחוטית באמצעות סריקת התעבורה הנכנסת והיוצאת מהרשת ו"טיהורה" מאיומים בעזרת טכנולוגיית Deep Packet Inspection (DPI). התוצאה היא ביצועים מצוינים עם הגנה מקיפה מפני התקפות חדירה. היתרונות הטמונים בהתקני Dell SonicWALL TZ Wireless Series החדשים כוללים:

אבטחה יוצאת דופן השומרת את הרשת בטוחה ומוגנת מפני איומים מתוחכמים, לרבות הגנה אפקטיבית מאוד מפני תוכנות זדוניות, מניעת חדירות וארכיטקטורת אבטחה מוכחת. השגת רמת אבטחה גבוהה יותר עם Deep Packet Inspection על כל התעבורה – כולל חיבורי SSL מוצפנים.
סינון קפדני של תעבורת הרשת עם DPI – מערך שלם של טכנולוגיות למניעות חדירות, פענוח ופיקוח על SSL, בקרת יישומים וסינון תוכן, כל אלה מספקים הגנה נרחבת מפני חדירות לא רצויות, אתרי אינטרנט נגועים ותוכנות זדוניות. Dell SonicWALL TZ600 מציג ביצועי DPI גבוהים ב-67% מאלה של Fortinet FG-100D.
הגמישות והמדרגיות הנדרשות לאספקת קישוריות אלחוטית מאובטחת ומהירה בתקן 802.11ac בעת הצורך. עובדים הממוקמים בקרבת הפיירוול יכולים לעשות שימוש ברשת אלחוטית משולבת. בפריסות גדולות ניתן להוסיף מספר נקודות גישה אלחוטית מסדרת Dell SonicPoint כדי להגדיל את מספר המשתמשים וההתקנים שיכולים להתחבר לרשת ה-LAN האלחוטית לפי הצורך.
בדיקה של קבצים במהירות הקו ללא הגבלה על גודל הקובץ. הפתרון האלחוטי של Dell עושה שימוש בטכנולוגיות העדכניות ביותר ובתקן החדש, 802.11ac, כדי לאפשר מהירות גבוהה עד פי 3 בהשוואה לפתרונות 802.11ac מתחרים. יכולות אלה הופכות את התקשורת האלחוטית שקופה למשתמש הואיל ואין כמעט המתנה להורדת קבצים.
עלות בעלות כוללת נמוכה משמעותית עם ממשק גרפי ידידותי למשתמש התורם לצמצום העלויות הודות לייעול ופישוט הפריסה והניהול השוטף.

 

דילוג לתוכן