חברת Dell משדרגת את משפחת פתרונות האחסון מבוססי Storage Define Software – Dell XC

עם יכולות משולבות לתשתיות Web-Scale

 

משפחת Dell XC של Storage Devices  משולבים לתשתיות Web-scale מתרחבת כעת ומציעה ללקוחות טווח נרחב יותר של פתרונות מחשוב משולבי אחסון (hyper-converged) לעומסי עבודה וירטואליים.
ה – Storage Devices הגמישים החדשים הנהנים מהיתרונות של שרתי דור ה-13 למשפחת Dell PowerEdge, מספקים ביצועים משופרים עם קיבולת אחסון גדולה ביותר מ-50 אחוזים וצפיפות מחשוב גבוהה עד פי שניים בהשוואה לDevicesDell XC Series הקיימים.
Dell הכריזה היום על הגל השני של התקני Dell XC Series מאוחדים לתשתיות Web-scale. פתרונות משולבים אלה המספקים כושר הרחבה מסיבי ומסייעים בייעול מרכז הנתונים, מציעים כעת קיבולת אחסון גדולה בלמעלה מ-50 אחוזים אספקת פתרון ב – Floor Space נמוך בכ פי שתיים  לתמיכה בלקוחות הפורסים טווח רחב של עומסי עבודה, לרבות תשתיות שולחנות עבודה וירטואליים (VDI), ענן פרטי ונתונים גדולים.

 

התקני Dell XC Series Version 2.0החדשים מציעים ללקוחות פתרונות מחשוב משולבי- אחסון המבוססים לראשונה על הטכנולוגיה המוכחת של הדור ה-13 לשרתי Dell PowerEdge בשילוב עם תוכנת Nutanix, וכל זאת לצד התמיכה והשירותים הגלובליים של Dell. ה – Storage Devicesמשלבים אחסון ברמה כלל ארגונית משאבי מחשוב ווירטואליזציה לתוך פתרון אחד, ומרחיבים עוד יותר את תיק המוצרים המקיף של Dell בתחום האחסון המבוסס תוכנה (SDS).

 

"ראינו עניין רב מצד הלקוחות בהתקני Dell XC Series, ויצאנו עם הצעה חדשה המעלה משמעותית את הרף", אמר אלן אטקינסון, סמנכ"ל ומנהל Dell Storage. "ההתקנים החדשים המציעים פתרונות מחשוב משולבי אחסון וכושר הרחבה ניכר, מאפשרים גמישות גדולה יותר בהגדרת תצורת המערכת ואורזים תוספת ביצועים וקיבולת לתוך שרתי הדור ה-13 שלנו, מה שהופך אותם לאטרקטיביים עוד יותר עבור לקוחות המבקשים לאמץ מודל משולב חדש של מערכות מידע לארגונים".

 

העניין של לקוחות במערכות משולבות ממשיך לגדול עם ההזדמנות לפרוס פתרונות פשוטים אך חזקים המציעים ביצועים גבוהים, פריסה מהירה ועלויות תפעול נמוכות. לפי ניתוח שוק שנערך לאחרונה על-ידי חברת המחקר Wikibon, התקני Dell XC Series מציעים למעשה חיסכון של 27 אחוזים בעלויות ו-Time-to-Value מהיר עד פי 6 בהשוואה לפתרונות VDI מסורתיים.

 

התקני Dell XC Series החדשים משפרים את הביצועים והגמישות לתמיכה בתשתיות
Web-Scale

הגל הבא של התקני Dell XC Series of Web-scale Converged Appliances מציע ללקוחות טווח רחב יותר של פתרונות משולבים לעומסי עבודה מגוונים בסביבות וירטואליות, ובכלל זה התקני Dell XC Series XC630 ו-XC730xd החדשים הבנויים על הדור ה-13 של שרתי Dell PowerEdge. ההתקנים מציעים שיפור משמעותי ביכולות של שרתי  XC Series הקיימים ותומכים בלקוחות עם:

 

ביצועי יישומים מהירים יותר – שרתי ביצועים חזקים ואפשרויות להוספת כוננים (הן כונני SSD והן דיסקים מבוססי Rotate Disk Drives) מאפשרים תמיכה בעומסי עבודה תובעניים יותר בסביבות VDI, ענן פרטי ונתונים גדולים.
צפיפות גבוהה יותר – הכפלת הצפיפות לרמה של 16 טרה-בייט ליחידת זיווד (RU), מאפשרת תמיכה באותה כמות נתונים במחצית משטח האחסון, לטובת כל סוגי הלקוחות, ובמיוחד ספקי שירותים מנוהלים ומרכזי נתונים המשותפים למספר לקוחות.
גמישות גבוהה יותר – התפתחות הענף לכיוון של משאבי עיבוד וזיכרון משולבים עם ריבוי אפשרויות אחסון, זיכרון ומעבדים בכל התקן, מאפשרת התאמה מדויקת יותר של הסביבה לעומסי העבודה והרחבה מדורגת ומדויקת יותר.
ה-Dell XC630 החדש מוסיף לתיק מוצרי XC Series מארז 1U קומפקטי ותומך במספר גדול יותר של משתמשי שולחנות עבודה וירטואליים במחצית השטח של מערכות XC720xd Dell, מה שהופך אותו לאפשרות אטרקטיבית אף יותר עבור לקוחות בעלי שטח אחסון פיזי מוגבל או לקוחות הפורסים VDI או עומסי עבודה וירטואליים אחרים. ה-Dell  XC730xd (2U) החדש יכול לתמוך בקיבולת אחסון גדולה ב-60 אחוזים – עד 32 טרה-בייט – לעומת הדור הקודם, לטובת לקוחות רבים, ובמיוחד אלה הפורסים תשתית ענן פרטי או נתונים גדולים.

 

משפחת Dell XC Series נועדה לאפשר פריסה קלה וכושר הרחבה גמיש ומודולרי, תוך צמצום עלות הבעלות הכוללת ותמיכה בגמישות תשתיתית גדולה המאפשרת ללקוחות להוסיף בקלות התקנים תוך דקות ספורות במודל "תשלום לפי צריכה". לקוחות יכולים לפרוס מספר עומסי עבודה וירטואליים תוך שימוש באותה תשתית ולהגיב בקלות לשינויים עסקיים באמצעות הרחבת סביבת העבודה עקב בצד אגודל, ללא צורך בהקצאת יתר על בסיס צמיחה עתידית צפויה.

 

ההתקנים מאפשרים ללקוחות לנהל את הסביבות הווירטואליות שלהם ברמת ה-VM, מה שהופך את ההתקנים האלה לאידיאליים במיוחד עבור תשתית שולחנות עבודה וירטואליים, ענן פרטי, וירטואליזציה של שרתים עתירי ביצועים ומרכזי נתונים שמותקנים בהם מספר hypervisors. ההתקנים מיועדים לשימוש מגוון רחב של ענפי משק ובכלל זה שירותים פיננסיים גדולים, חברות ייצור ומדיה.

דילוג לתוכן