חברת DEEZER מסכמת חודשיים להשקה בישראל

• מעל 30 אלף מינויים חדשים הצטרפו בתוך חודשיים בלבד לשירות

• תיישם בישראל את פורמט – DEEZER SESSIONS תיעוד והפצה בינלאומית של אמנים ישראלים בהופעות חיות אינטימיות

• עד סוף 2018 צפויים להשתתף יותר מ-20 אמנים ולהקות ישראליות בפרויקט

דיזר (DEEZER), משירותי הזרמת המוזיקה הגדולים בעולם אשר הושק בישראל בדצמבר 2017, מסכמת חודשיים לפתיחת השירות בישראל ומדווחת על כ-30 אלף מנויים חדשים.
כחלק נוסף באסטרטגיית ההשקה המקומית – תיישם דיזר בישראל את הפורמט הבינלאומי המצליח DEEZER SESSIONS המתעד אמנים בהופעות חיות אינטימיות שיופצו באמצעות השרות בכל רחבי העולם. הסשנים המצולמים יועלו כולם לעמודי הפייסבוק של דיזר בארץ ובעולם, בהמשך יצורפו הסשנים לערוצי היוטיוב של הפלטפורמה וכל קטעי האודיו שיוקלטו יועלו לשרות ויוצעו ל-20 מיליוני המשתמשים של דיזר בארץ ובעולם. בכך תיישם דיזר את התחייבותה לתמוך באומנים ישראלים, מתחילים ומובילים כאחד, ולאפשר להם חשיפה עולמית משמעותית.
זמרים ישראלים ובקרוב אומנים רבים נוספים ביניהם מהמובילים בשוק יצטרפו לרשימה ארוכה של אמנים בינלאומיים שכבר הצטלמו ל-DEEZER SESSIONS, כמו: אד שירן, ג'יימס בלאנט, לורד, ג'ק ג'ונסון ועוד.
דיזר פעילה ב-185 מדינות ועליו כ-20 מיליון משתמשים. לשרות הקטלוג הרחב ביותר מבין כלל שרותי המוזיקה – כ-44 מיליון קטעי מוזיקה – והוא מכסה כל ז'אנר או נישה באיכות השמע הגבוהה ביותר מבין שרותי הסטרימינג בעולם.

עמרי לב הבעלים של לב גרופ מדיה המייצגת את דיזר בישראל מציין כי: DEEZER" היא האפליקציה היחידה מבין שירותי הסטרימינג הגדולים בעולם שיש לה חיבור וקשר עמוק לנעשה בשוק המקומי בפרט ולסצנת המוזיקה הישראלית בכלל. תיעוד האמנים הישראלים יביא לחשיפה עצומה בקרב מיליוני המשתמשים והמנויים של DEEZER ברחבי העולם. "

דילוג לתוכן