חברת Cymmetria מאפשרת לצפות בשידור חי בתוקפים ברשת, בגרסה החדשה של פתרון ה-cyber deception שלה

כמו עכבר במבוך / מצלמת האבטחה של הסייבר

חברת Cymmetria מאפשרת לצפות בשידור חי בתוקפים ברשת, בגרסה החדשה של פתרון ה-cyber deception שלה

Cymmetria, סטארטאפ ישראלי בתחום ה-cyber deception, השיקה במסגרת הגרסה החדשה של פתרון MazeRunner, מאפיין שידור חוזר ל-RDP. המאפיין החדש מאפשר לארגונים לקבל תצוגה ויזואלית מוקלטת של פעילות תוקפי סייבר שנחתו במלכודות הדבש של מערכת MazeRunner, כדי לקבל תובנות לגבי כוונות ודרך פעולת התוקף, במהירות וביעילות גדולות יותר.

סימטריה פרסמה וידאו לדוגמא, המציג כיצד תוקף מתקין "כורה ביטקוין" על מערכת ההטעיה MazeRunner אצל אחד מלקוחותיה. הטעיית הסייבר, המאפשרת לזהות וללכוד תוקפים בטרם הם מצליחים להגיע למשאבים חיוניים, מעבירה את חוסר האיזון הקיים כיום בין תוקפים ומגנים לצד השני.

"זה ממש כמו לעקוב אחרי התוקף עם מצלמת GoPro", מסביר גדי עברון, מייסד ומנכ"ל סימטריה. "ממש כמו עכבר במבוך, התוקף אינו מודע לנוכחות שלך, ובחיפושיו הוא נאלץ לבדוק כל הסתעפות במבוך, כולל כניסה להטעיות שאתה מציב לו. אחד מהיתרונות של MazeRunner, הוא הטיית האיזון לטובת המגינים – אתה יודע בדיוק מה התוקף עושה ומכוון אותו לאן שאתה מעוניין שיגיע".

לדברי עברון, "המערכת, אשר מחזירה את השליטה למגינים, מספקת גם יכולות visibility שהתקבלו בעבר רק ב-perimeter לגבי פעילות תוקפים, TTP ותנועה רוחבית".

.

דילוג לתוכן