חברת Cronus השלימה סבב גיוס שני בהיקף 3.5 מיליון דולר

החברה פיתחה האקר וירטואלי – אלגוריתם שמחקה במדויק את קו המחשבה של ההאקר
חברת הסייבר Cronus Cyber השלימה סבב גיוס שני בסך 3.5 מיליון דולר. בין המשקיעים, הקרן האמריקאיתJanvest VC , אשר השתתפה גם בסבב הגיוס הקודם, משקיע אירופי ומשקיע אסטרטגי מהונג קונג. החברה זכתה גם לתמיכה מכספי המדען הראשי במסגרת תכנית הסייבר הדו שנתית.
מטה הפיתוח של Cronus ממוקם בחיפה. לחברה נציגויות ופעילות עסקית באנגליה, גרמניה והונג קונג והיא מתעתדת להרחיב את פעילותה גם בארצות הברית בשנה הקרובה.
Cronus פיתחה אלגוריתם ייחודי מבוסס פטנטים אשר מחקה במדויק את צורת החשיבה של האקר אנושי. הפתרון, אשר כבר מותקן בארגונים גלובליים המופיעים ברשימת Fortune 1000, מבצע מאות אלפי מבדקי חדירות בזמן קצר וכך מאפשר לארגונים להיערך ולהתגונן מראש מפני כל אפשרות חדירה.
בארץ, הפתרון מותקן במספר רב של גופים פיננסיים, דוגמת הבנק הבינלאומי. Cronus לקחה חלק בחממת הסייבר של הבנק, ולאחריה הוחלט בבנק לרכוש את הפתרון על מנת לתת מענה לצורך השוטף במבדקי חדירות וסקרי אבטחת מידע.
את החברה הקימו ב- 2014 דורון סיון, מבעלי חברת אבטחת המידע הוותיקה MadSec, המשמש כעת כמנכ"ל Cronus, ומתן אזוגי, מההאקרים המובילים בעולם, המשמש כסמנכ"ל הטכנולוגיות בחברה. יושב ראש דירקטוריון החברה ונציג המשקיעים האירופאיים הוא איתן בן אליהו (אלוף, מפקד חיל האוויר לשעבר).
דורון סיון, מייסד שותף ומנכ"ל Cronus אמר כי: "אנו גאים על הצטרפות המשקיע החדש. השקעתו תאפשר לנו לשים דגש על שווקי המזרח הרחוק, אשר לפי דו"ח גרטנר יהיו בקרוב המובילים בעולם, וכן מהעובדה שהמשקיעים הקיימים נתנו בנו את אמונם והשקיעו בנו בשנית".
סיני ברקת, לשעבר מנכ"ל זרוע השיווק והמכירות של Intel בישראל, יוון וקפריסין וכיום שותף בקרן Janvest ודירקטור ב Cronus הוסיף כי: "הניסיון, הידע והתחכום של היזמים והצוות של Cronus תועל למטרת הקמת פלטפורמה ייחודית מסוגה, ואנו מאמינים בפוטנציאל העסקי שלה בארצות הברית ובעולם בכלל".

דילוג לתוכן