חברת Cortona3D מכריזה על מגוון שיתופי פעולה

חברת Cortona3D המפתחת פתרונות לתחום המסמכים הטכניים, מכריזה על סדרת שיתופי פעולה ברחבי העולם. Cortona3D מיוצגת בישראל על ידי חברת מקיט מערכות מקבוצת מלם- תים. חברת Cortona3D, משתלבת במתודולוגיית ה-PLM (ניהול חיי מוצר), בכל הקשור לניהול תוכן גרפי, מילאחרונה נכנסה חברת Cortona3D לשוק הבריטי בעקבות הסכם עם חברת Solid Applications בבריטניה. התוכנה תשמש את השווקים השונים בבריטניה כולל: ביטחון, תעופה, תעשייה, אלקטרוניקה, רכב ועוד.
 
כמו כן, מרחיבה Cortona3D את נוכחותה בשוק האמריקאי בעקבות שותפות עם חברת Tata Technologiesבארה"ב. מטרת השותפות היא לספק למשתמש הקצה את היכולת ליצור מסמכים טכניים אנטראקטיביים ולהפוך לאוטומטיים את תהליכי הפצת המידע מסביבת ה- PLM (ניהול מחזור חיי מוצר).
 
כמו כן, נכנסה לאחרונה Cortona3D לשוק הגרמני בעקבות הסכם עם חברת PRION, לשוק הפקיסטני בעקבות הסכם עם חברת Xyltus ולשוק הצרפתי בעקבות הסכם עם חברת DIGINEX.

 
פתרונות התוכנה של ,Cortona3D המשווקים בישראל על ידי מקיט, מפשטים את חיבור המסמכים הטכניים כך שרכיבי השירותים, התמיכה, ה"אפטר מרקט" (לאחר קנייה) וההדרכה, כולם מופקים ממודל תיב"ם (CAD) קיים, בשליש מהזמן וב- 12.5% מהעלות, לעומת פתרונות אחרים. הכללת תוכן תלת מימדי אינטראקטיבי, כולל סימולציות ותצוגות (views) תלת ממדיות של הוראות תפעול, רשימות חלקי חילוף, יישומי eLearning, תגובות משתמש מובנות ועוד, משפרת את האיכות והשימושיות של מרכיבים אלו וכתוצאה מכך עולים רווחי השירות, יעילות העובדים משתפרת והטעויות מופחתות.
שמעון אמבר, מנהל מכירות, פתרונות הנדסה, במקיט מערכות: "הדומיננטיות של מוצרי Cortona3D ברחבי העולם מתחזקת בתקופה האחרונה. יותר ויותר ארגונים בכל רחבי העולם מבינם את הצורך בפתרונות איכותיים לתחום המסמכים הטכניים".

התוכנה החדשה תוצג ביום עיון מטעם חברת מקיט מערכות בנושא פלטפורמת
  LW ו-  .Cortona3D יום העיון יתקיים בתאריך 23.02.11 במרכז הכנסים, קיבוץ שפיים.

דילוג לתוכן