חברת CommVault מציגה פתרון חדש פשוט שכולל ערכה לניהול נתונים בענן

בהקצאה חדשה של ניהול תשתית ענן מאפשרת CommVault ללקוחות פרטיים לאמץ במהירות עננים ציבוריים.בהקצאה חדשה של ניהול תשתית ענן מאפשרת CommVault ללקוחות פרטיים לאמץ במהירות עננים ציבוריים.

– Simpana® מציעים, מאפשרים פתרון פשוט יותר של קבוצות תמחור אריזה אפשרויות ניהול וירטואלי, שחזור של יישומים, Endpoint להגנה על נתונים ארכיוני דואר אלקטרוני,
אספקת פתרונות מקיפים לניהול נתונים בנתיב פשוט, ניצול של CommVault הוכח כארכיטקטורה בעלת פלטפורמה יחידה.

– CommVault תומך יותר מאשר כל פלטפורמות ענן אחרות היבטי ספקי תוכנה, ומאפשרת ללקוחות בצורה חלקה,אוטומציה ניהול הנתונים בענן, Hypervisor, פלטפורמות האחסון – כולל תמיכה חדשה Amazon Web Services; מיקרוסופט Azure; Microsoft Hyper-V; VMware vSphere; Citrix XenServer; ו–HDS, מערכות של NetApp
Simpana® הכריזה היום על יכולות ניהול, פתרון שנועדו לשנות את האופן שבו חברות מכל הגדלים יוכלו להגן, לנהל ולמקסם את הערך של מידע עסקי הגואה של נתונים.
כמו ארגונים פרטיים אחרים שמציעים טכנולוגיות ענן כדי להגדיל את הגמישות העסקית, הפתרון החדש שלSimpana נועד לאפשר מהירות אימוץ ענן מודרני, מרכז נתונים על ידי אספקת תוכנה של הדור הבא חידושים,,ניידים התומכים בפרודוקטיביות ושיפור השירות העצמי, פתרון Simpana ממשת עזרה ללקוחות לצורך הפחתת עלויות והפחתת הסיכון ,ניהול מידע עבור כל המובילים בענן, Hypervisor, פלטפורמות האחסון.
עם תמיכה, של מובילים בתעשיית פלטפורמות האחסון בענן, CommVault הוסיפה יכולות Amazon Web Services ו-Microsoft Azure ענן חזקים הכוללים דיווח יכולות של שרות עצמי של משתמשי הקצה ,היבטי , אספקה, שחזור, תוכנות מחשב וירטואלי בזק, ניהול משאבים.
"CommVault הכיר את מגמת מחשוב הענן מוקדם מאד, כולל השקעות מחשוב ענן בשבע השנים האחרונות. היום אנו מובילים עם הספק של מעל 200 שירותים מנוהלים ,הניסיון הנרחב שלנו שמספק יכולות ניהול נתונים ומידע, מה שמסייע ללקוחות שלנו למעבר למערכים מבוססי ענן, שירותים מנוהלים בסביבות מבוססות. אנו גורמים לכך שהתהליך יהיה קל יותר וחסכוני יותר במעבר."
Simpana הינו פתרון תוכנה עבור כל תשתית
את Simpana החדש ניתן לפרוס באופן עצמאי או בשילוב כחלק מפריסת נתונים מקיפה, פתרון ניהול המידע. Simpana החדש זמינ ברחבי תבל:
Simpana VM עבור גיבוי, שחזור, ניהול ענן וירטואלי מאפשר למנהלי ולמשתמשי הקצה כדי לבנות, להגן, למטב את התשתית הוירטואליזציה ומחשוב ענן.
• לעומת פתרונות נקודתיים אשר רק מגבים מחשבים וירטואליים, התוכנה מאפשרת לנהל בעצמם VM אספקה, ניהול, גיבוי ושחזור, פרישה, בארכיון פעולות באמצעות ממשק יחיד בפלטפורמות השונות. אלה כוללים Amazon Web Services, מיקרוסופט Azure, Hyper-V ו-VMware, Citrix XenServer.
• התמחור החדש זמין עם אפשרויות הרישוי של לכל שקע או לכל 10-VM Pack. שלא כמו מוצרים מתחרים VM Simpana פתרון קבע כולל מדדי דיווח, Global מניעת כפילויות, מניעת כפילויות שכפול, שחזור מיידי VM, 1 שנים של תחזוקה.
Simpana intellisnap® להתאוששות מאחד, מייעל את המודעות ליישום בחומרה Snapshot
• לקוחות יכולים לנהל באופן אוטומטי, מבוסס חומרה עבור תשתיות יישומים פיזיות גדולות ווירטואליות
• Simpana הינה שילוב של תוכנה חדשה עבור מערכי ויישומים, לרבות NetApp, HDS ו- Oracle
• תמחור להגנה על נתונים Snapshot אפשרויות שירותי שכפול מרחוק מבוססות על שמיש קיבולת מערך או בחיבור חבילות.
Simpana של Endpoint Protection מסייע בהגנה על הנתונים ומאפשר ניוד לעובדים על ידי גיבוי יעיל של התקנים, אספקת גישה מאובטחת שירות עצמי ויכולות חיפוש.
• תכונות חדשות עבור אבטחת קבצים, שיתוף תיקיות, מניעת אובדן נתונים, המכשיר להעלות נתונים מאובטחת תמיכה הגנה ושיתוף פעולה.
• להפחית את הסיכון המשולב עם עלויות eDiscovery משפטיים המנוהלים בכל הנתונים.
• Endpoint גיבוי, שיתוף קבצים, חיפוש פתרונות לכל משתמש מורשה.
Simpana עבור דואר אלקטרוני ארכיון מגדילה את התפוקה, מפחיתה את הסיכון לאי-ציות, ומשפרת את תובנות על ידי שילוב גישה בשירות עצמי, פשוט גילוי משפטיים, וחסכונית שמירה לטווח ארוך.
• מובנה לאחסון כלי ניתוח לשפר את תכנון וקבלת החלטות מדיניות של ארכוב דואר אלקטרוני.
• את פתרון חדש הגדר ניתן לפרוס במקום, פרטי או Hybrid בסביבות ענן, עם תמיכה 365 Microsoft Office, Outlook ו-Exchange ו-IBM Lotus Notes.
• ארכיון דואר אלקטרוני מורשה לכל תיבת דואר, כולל ארכיון גמישות, אפשרויות חיפוש והתאמה.
בנוסף אפשרויות רישוי חדש, קיבולת מסורתי רישוי זמין גם כן. מידע נוסף על תכונות חדשות, פונקציונליות, תמחור יכול למצוא Simpana Solution Set Fact Sheet .
קישור למאמר המקורי:
http://www.prnewswire.com/news-releases/commvault-introduces-new-simpana-solution-sets-including-automated-cloud-data-management-271980951.html
 

דילוג לתוכן