חברת Comm-IT מגייסת 20 עובדים חדשים

במקביל, מכריזה Comm-IT על שינוי ארגוני והקמת שתי חטיבות שיפעלו במקביל: חטיבת תוכנה וחטיבת טכנולוגיות חברת Comm-IT, ספקית מובילה של פתרונות מתקדמים לארגונים בתחומי תקשורת ו – IT, מכריזה כי החלה בתהליך גיוס עובדים לאור הרחבת פעילות החברה בשנה הנוכחית. במסגרת זו תגייס החברה 20 עובדים חדשים בתחומים שונים הכוללים, מתכנתי Java, Flex, Biztalk, אנשי QA וראשי צוותים. Comm-IT, שהוקמה בשנת 2005, מונה כיום כ – 70 עובדים.
 
אריק פיינגולד, יו"ר Comm-IT, אמר כי "למרות ההאטה בשוק, סיימנו את שנת 2009 עם עלייה של יותר מפי 2 בהיקף ההכנסות של החברה וזכייה במספר פרויקטים גדולים בשוק הישראלי וכן בארה"ב ואירופה. גיוס העובדים משקף את התנופה בה נמצאת החברה היום והוא נערך במטרה להמשיך ולספק ללקוחותינו את השירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק."
 
במקביל, הכריזה Comm-IT על מהלך ארגוני של החברה ומקימה את חטיבת התוכנה אשר תפעל במקביל לחטיבת הטכנולוגיות. במסגרת זו, חטיבת התוכנה תהווה System house לפיתוח מערכות התפורות לצורכי הלקוח בתחומי מערכות מידע ארגוניות, אינטגרציה אפלקטיבית מבוססת ארכיטקטורת  SOA, פתרונות BI, מערכות Back office, CRM, מערכות פיננסיות, פתרונות מבוססי web ופיתוח מערכות בתחום האינטראקטיב בטלוויזיה. חטיבת הטכנולוגיות הוותיקה תמשיך לספק פרויקטים ושירותי מומחה בתחומי תקשורת נתונים, שו"ב (BSM), מערכות משובצות (Embedded), וירטואליזציה, אבטחת מידע ועוד.
 
פיינגולד הוסיף כי "אנו שמחים להרחיב את מערך הפתרונות של החברה ולספק ללקוחותינו פתרונות משולבים מקצה לקצה בתחומי התוכנה, מערכות מידע, תקשורת וסיסטם. בצורה זו, לצד יכולות האינטגרציה ושירותי הייעוץ שלנו, אנו מהווים כיום בית מערכות המאפשר לנו, מחד, להגיע ללקוחותינו 'בידיים נקיות' ללא מחויבות לספק זה או אחר ולפתח פתרונות תוכנה ייעודיים המותאמים לצרכיו העסקיים, מאידך."

דילוג לתוכן