חברת Cellomat בחרה ב-Aman UI&Design לאפיון ועיצוב ממשק המשתמש עבור פתרון תיקון הטלפונים האוטומטיים שלה

חברת Cellomat משיקה בימים אלו את הדור השלישי של פתרון בשירות עצמי לתיקון, רכישה והחלפה של סמארטפונים 24 שעות ביממה. את הדור החדש של הפתרון מלווה מערכת ממשק משתמש חדישה גם כן, אשר אופיינה ועוצבה על ידי Aman UI&Design.

Cellomat

 

העמדות האוטומטיות של חברת Cellomat עתידות לעשות מהפיכה בשירות התיקונים ללקוחות בחברות הסלולאר. המערכת המתקדמת של העמדות מאפשרות ללקוחות להזדהות בקלות, להפקיד את מכשיר הסלולאר שברשותן לתיקון בעמדה תוך ציון התקלות, לקבל בתמורה טלפון חלופי, ואף מציעות מכירה של מכשירים דרך העמדה. במקביל, לעמדות האוטומטיות יש תשתית תמיכה בצורת מערכת ניהול הפעילות אשר יודעת לעדכן היכן נמצא כל מכשיר בכל שלב של התהליך.

 

"כאשר החלו לעבוד ב-Cellomat על הדור החדש של הפתרון האוטומטי, הם פנו אלינו כדי שנסייע להם בעיצוב ממשק המשתמש," אמר אייל אסולין, מנהל שיווק ומכירות ב-Aman UI&Design. "התחלנו בביצוע תצפיות על העמדות האוטומטיות הקיימות במקומות בהן הן פועלות והגענו למסקנה כי הלקוחות מתקשים בעבודה מול ממשק המשתמש הקיים. למשל, היה שם כפתור גדול עליו צריך ללחוץ כדי להתחיל בקבלת השירות ולקוחות רבים פשוט לא ראו אותו."

 

ב-Aman UI&Design החליטו ללכת על ממשק משתמש הרבה יותר ידידותי, כדי להניע את הלקוחות לפעולה. כך, נוצרה דמות דיגיטלית חדשה וחביבה אשר מלווה את כל תהליך השירות, המסכים השונים שודרגו באופן בו כל הפעילות מתרכזת במרכז המסך, ובנוסף המעבר בין המסכים עוצב בצורה חלקה יותר.

 

על פי איציק חיון, מנכ"ל Cellomat: "המערכת שלנו היא מאוד מורכבת, על אחת כמה וכמה התוכנה שמפעילה אותה. על כן חיפשנו לשפר את ממשק המשתמש כך שיתן חווית שירות המותאמת לכל סוגי הצרכנים. Aman UI&Design מתמחה בטכנולוגיה קוגניטיבית, ועל כן הם הכי התאימו לצרכים שלנו. ממשק המשתמש החדש שיצרנו, יחד איתם, מפקס את הלקוח בביצוע הפעולה והוא למעשה פורץ דרך בתחום ממשק אדם ומכונה."

 

עמיר זבולוני, מנהל מחלקת Aman Ui&Design, אמר: "אנו שמחים על האפשרות שחברת Cellomat הציעה לנו למתוח את היכולות שלנו בעוד שלב. אנו ב-Aman UI&Design מחפשים כל הזמן פרויקטים שירחיבו את הגבולות של הדברים שאנו עושים. בהקשר זה, העמדות ש-Cellomat יצרו הינן הראשונות מסוגן וללא ספק מהוות את העתיד בכל הנוגע לתיקוני מכשירי טלפון".

 

Aman UI&Design

קבוצת Aman UI&Design עוסקת בתכנון ובעיצוב ממשקי משתמש, עבור חברות וארגונים בארץ ובעולם. הקבוצה מציעה שירותי אפיון, עיצוב, פיתוח Front-End, בדיקות שימושיות, בחינות מומחה, תכנון ארגונומי, ליווי מקצועי והשתלמויות ללקוחות. עם ניסיון של למעלה מ-30 שנה, הצלחה מוכחת במאות פרויקטים וחתירה תמידית להתמקצעות וחדשנות, הקבוצה היא ממובילות הדרך בתחום חוויית המשתמש בארץ.Aman UI&Designזכתה באות העיצוב לשנת 2014 בתקשורת חזותית עבור עיצוב חווית משתמש (אינטראקטיבית) בדור הבא של מכונות הדפוס של חברת לנדא וביצעה פרויקטים רבים של אפיון ועיצוב עבור הגופים הגדולים במשק.

 

דילוג לתוכן