חברת Cal בחרה בפתרון Power Center מבית Informatica לביצוע הסבה, אינטגרציה ולוגיקת נתונים עבור מסד הנתונים החדש בארגון

חברת כרטיסי האשראי Cal החלה בפרוייקט להקמת מאגר תנועות מרכזי במסגרתו בחרה בפלטפורמת אינטגרצית הנתונים  PowerCenter של Informatica, ככלי לביצוע הסבות הנתונים ממידע גולמי ממגוון מקורות לנתונים המוכנים לשימוש אשר יישמרו במסד נתונים חדש של חברת Oracle. Informatica מיוצגת בישראל על ידי קבוצת אמן,

חברת Cal יזמה את ביצוע פרויקט מאגר התנועות המרכזי (OTR – Operational Transactions Repository) על מנת לייצר סטדרנט טכנולוגי אחיד ועכשווי בכל הנוגע לאחזור מידע ללקוחות החברה ומתן ערך מוסף וביצועים מהירים במגוון הערוצים הדיגיטליים של החברה.  מדובר במנגנון חדיש בקדמת חזית הטכנולוגיה (מבוסס Oracle Exdata, Informatica, פיתוח ב-Java ועוד) ובעל יכולת גידול והרחבה בהתאם לצרכים העסקיים המתפתחים.

ביצוע פרויקט מאגר הנתונים המרכזי וכן היכולת לעמוד, בהמשך הדרך, בדרישות דינאמיות של המחלקות העסקיות בארגון, הצריכו, בין היתר, שימוש בכלי מוכח אשר יכול לספק למחלקות ה-IT את היכולת לבצע דרישות אלו באופן תדיר. לאחר בחינת המצב בשוק הפתרונות, ולאור ההיכרות של החברה עם שימוש בפתרונות Informatica במחלקת ה-DWH וה-BI בארגון לפני מספר שנים, הגיעו למסקנה ב-Cal כי את הצרכים הללו ניתן למלא באמצעות כלים של Informatica.

הפרויקט החל במחצית שנת 2013 ועתיד להסתיים בסוף שנת 2015.

קובי יוסף, מנהל מחלקת פיתוח מערכות ליבה בחברת Cal, אמר: "האתגרים המרכזיים בפרויקט הם שילוב של מיפוי מערכות ותיקות עם לוגיקה עסקית ארוכת שנים ומאוד מפותחת, יחד עם ביצוע פרויקט בהיקפי Data מאוד רחבים והסבתם מטכנולוגיה ותיקה לטכנולוגיה עכשווית. ההצלחה שלנו בפרויקט זה מהווה הוכחה נוספת ליכולת של צוותי הפיתוח באגף Business Technologies בחברת Cal יחד עם השותפים הטכנולוגיים שלנו ביישום פרויקט זה".

עמירם ליגומסקי, ראש מדור מערכות כספיות בחברת Cal, מוסיף: "בחירתנו ב-Informatica ככלי אינטגרציה והסבה בפרויקט, לצד כלים וטכנולוגיות מתקדמות נוספות, חיזק בנו את התחושה כי עמידה בביצוע פרויקט גדול ומורכב שכזה ניתנת לביצוע באמצעות כלי מוביל. בחירתנו ב-Informatica מוכיחה את עצמה מידי יום ומהווה הוכחה כי לאחר תהליך בחינה של מספר כלים מובילים, בחרנו נכון".

על פי אסף שפר, מנהל לקוחות אסטרטגיים בקבוצת אמן, נציגת Informatica בישראל אמר: "בשוק התחרותי של ימינו, הדורש שינויים ודינאמיות מוחלטת בעיקר בהיבטי שירות ומכירה מחד ומאידך כמענה מהיר לדרישות רגולציה ובקרה, נדרשת יכולת של גופי ה-IT לעמוד ב-Time to Market מהיר. Informatica ממוקדת במטרות אלו ומאפשרת זאת עם מגוון כלים. אנו שמחים כי חברת Cal בחרה בפלטפורמת ה-PowerCenter שלנו לביצוע פרויקט הסבת הנתונים החדש שלה. Informatica מספקת בראש ובראשונה את הכלי המתאים ביותר מבחינת מגוון היכולות הטכניות שלו, ואנו בטוחים כי בחברת Cal יצליחו לייעל את הפעילות העסקית בעקבות כך."

 

דילוג לתוכן