חברת Brother משיקה מדפסת ביתית חדשה וחסכונית המגיעה לתפוקה של עד 2400 דפים לראש דיו

• חסכון של עד פי 3 בעלות הדפסה

• מאפשרת הדפסה מהסמארטפון גישה נוחה לאינטרנט, למובייל ולשירותי ענן

Brother, חברת טכנולוגיות ההדפסה המובילה, משיקה בישראל את ה- MFC-J985DW, מדפסת אלחוטית, משולבת וחסכונית אשר מיועדת לשימוש ביתי, משרדים קטנים ולמשתמשים אשר מדפיסים בכמויות גדולות ורוצים לחסוך בעלויות ראשי הדיו.
ראשי הדיו של המדפסת מגיעים לתפוקה של עד 2,400 דפים לראש דיו שחור ו- 1,200 דפים לראש דיו צבעוני במחיר של 120 ₪ ו- 75 ₪ לכל צבע בהתאמה, ובכך הופכים את עלות ההדפסה שלה לאטרקטיבית ביותר ולאחת הזולות הקיימות בשוק בשקלול העלות. חשוב לציין כי המדפסת מגיעה מראש עם ראשי דיו התחלתיים מלאים וענקיים, כך שאין צורך לרוץ מיד ולהחליף ראשי דיו, והחיסכון מתחיל כבר מהיום הראשון.
המדפסת המשולבת מדגם MFC-J985 כוללת בנוסף גם פקס, סורק ומכונת צילום ומציעה יכולות הדפסה וקישוריות לסמארטפונים ומכשירים חכמים אחרים כאשר המכשיר בטווח קליטת הרשת אל המדפסת או מחובר אליה. לדוגמא, המדפסת מאפשרת הדפסה ישירות מסמרטפונים או טאבלטים באמצעות AirPrint, Android Print Service Plugin, Google Cloud Print, וכוללת רכיב NFC להגדרה בלחיצה אחת אשר מאפשר הדפסת קִרבה. כל אלה ארוזים בעיצוב נקי וקומפקטי החוסך במקום.

פונקציה נוספת הינה אפשרות חיבור לאינטרנט והדפסה וסריקה ישירות משירותי ענן כגון גוגל דרייב, פייסבוק, דרופבוקס, פליקר ועוד, והכל ממסך מגע ענק בגודל 6.8 אינץ'.
המדפסות הקומפקטיות (42 ס"מ רוחב X 34 ס"מ עומק X 17.2 ס"מ גובה), מדפיסות במהירות של עד 27 דפים לדקה ש/ל ועד 23 דפים לדקה צבע, וכוללות מסך מגע LCD פשוט ונוח לניווט והפעלה ומגש הזנה ידני אחורי שבו ניתן לשלב דפים עבים, מעטפות וכו'.
דני גבירץ, מנכ"ל רשף פתרונות הדפסה, מציין כי "אנו משיקים מדפסת אולטרא חסכונית למשתמשים בייתים אשר מגיעים לתפוקה של כ- 100 דפים בחודש. החסכון עבורם יכול להגיע לאלפי שקלים בתוך 3 שנים, דבר אשר מייתר את הצורך של הלקוחות לרכוש תחליפי דיו ומילויים אשר גורמים גם לאיבוד האחריות וגם ללכלוך וסרבול."

דילוג לתוכן