חברת BNC תספק פתרון נייד לניהול אתרי תשתיות המבוסס על מסופוני MC75 של חברת מוטורולה

חברת BNC, העוסקת בשיווק פתרונות טכנולוגיים ניידים מתקדמים, זכתה בחוזה לאספקת פתרון מיחשוב נייד לניהול מהשטח של אתרי תשתיות, עבור חברת התשתיות חופרי השרון.חברת BNC, העוסקת בשיווק פתרונות טכנולוגיים ניידים מתקדמים, זכתה בחוזה לאספקת פתרון מיחשוב נייד לניהול מהשטח של אתרי תשתיות, עבור חברת התשתיות חופרי השרון. הפתרון מבוסס על מסופונים מתוצרת מוטורולה מדגם MC75, היקף הפרויקט – עשרות אלפי שקלים.
חופרי השרון הינה חברה להנדסה אזרחית מהגדולות בארץ המתמחה בביצוע פרויקטי תשתית גדולים ומורכבים ברחבי הארץ. הפרויקטים מתבצעים בעיקר עבור גורמים ממשלתיים ומוניציפליים, וכוללים כבישים ותשתיות, גישור, בניית מנהרות והנחת צנרת. החברה נמצאת בקצב גידול גבוה ויציב, אשר מציב אותה ברשימת חברות התשתית המובילות בישראל.

מסופוני MC75 מתוצרת מוטורולה מאפשרים מגוון רחב של יישומים על גבי מכשיר אחד. הציוד מוקשח ומיועד לעבודת שטח ועל כן נמצא מתאים לשימושים של חברת חופרי השרון. כחלק מהפרויקט, תקבל חברת חופרי השרון שירות ייחודי אשר יכלול תיקון המכשיר גם במקרה של שבר מלא וללא תשלום נוסף, במשך שלוש שנים.
מוטי כץ, מנכ"ל משותף של  BNC, מסר כי הפתרון הינו ייחודי לחברות תשתית הנזקקות לדיווחים שוטפים מהשטח על הגעת עפר וחומרים נוספים, תדלוקים, הגעת משאיות וכדומה. "שילבנו בפרויקט זה את מיטב הטכנולוגיות, והפתרון החדשני מאפשר עדכונים שוטפים מהשטח להנהלת החברה ומימשק קבוע למערכות המיחשוב שונות במטה החברה" .
אייל גבאי, מנכ"ל חופרי השרון, ציין כי המסופונים הממוחשבים יסייעו לחברה להגביר את השליטה והבקרה על הפרויקטים השונים המתבצעים במקביל ברחבי הארץ, דבר שיביא לייעול בהקצאת המשאבים השונים של החברה המוזרמים לאתרי העבודה השונים". "היכולת לעדכן את מערכות המידע שלנו מהשטח באופן שוטף הינה ציון דרך חשוב עבורנו" אמר גבאי.
חברת BNC משווקת מסופונים מוקשחים מתוצרת מוטורולה, מסופונים רכים, ציוד היקפי, מדפסות, קוראי ברקוד ותוכנת Mini WMS לניהול מחסן ושרשרת ההפצה. לחברה ניסיון של למעלה מ-11 שנים בעולם הפתרונות הניידים. כמו כן, החברה מספקת שרותי ייעוץ בתהליכי הקמת פרויקטים למיחשוב נייד לחברות מהמובילות במשק הישראלי.

דילוג לתוכן