חברת AVAYA משלימה את רכישת Esna

הטכנולוגיה החדשה תאפשר לחברה להציע ללקוחותיה ליהנות מיתרונות התקשורת המאוחדת בכל זמן, מכל מקום ולשפר את התוצאות העסקיות.

 

חברת AVAYA הודיעה בסוף השבוע על השלמת הרכישה של חברת Esna טכנולוגיות, ספקית פתרונות תוכנה לתקשורת אחודה. הרכישה, תאפשר ל- AVAYA להציע לארגונים בכל הגדלים, החל מעסקים גדולים ועד עסקים קטנים ובינוניים (SMB), אימוץ קל ומהיר של יישומים המאפשרים תקשורת אחודה ומתקדמת, מרובת ספקים, המובילה לתוצאות עסקיות טובות יותר.  בין מגוון היישומים אותן מאפשרת הטכנולוגיה של Esna ניתן למצוא יישומי קול, וידאו, שיחות ועידה, שליחת מסרים מיידים, דיווח נוכחות ועוד, מבוססי ענן וניתנים לשימוש בכל זמן, מכל מקום, על גבי כל מכשיר. היצע הפתרונות החדש, יאפשר את צמצום ההפרעה הנגרמת במעבר בין יישומים ארגוניים ויוביל להגדלת הפריון העסקי ושביעות הרצון של העובדים ושל לקוחות הקצה.

עבור מנהלי ה- IT בארגונים, מדובר בגישה חדשנית המאפשרת להם להפיק את המקסימום משתית התקשורת הקיימת שלהם, גם אם היא מבוססת על פתרונות ממספר ספקי תקשורתשונים. כך, אימוץ טכנולוגיה חדשה, אינו כרוך בהוצאות נרחבות ובשינויים גדולים, שעלולים להוות חסם, זאת לצד היתרון שבאימוץ מהיר של יישומים חדשים, המסייע ביצירת יתרון תחרותי ובידול עסקי.

יוסי הירש, מהנדס מערכות בכיר, חברת AVAYA ישראל: "רכישת חברת Esnaהיא עוד צעד חשוב של AVAYAבמסגרתו אנו מספקים ללקוחותינו פתרונות מקצה לקצה. לקוחות מעוניינים לתקשר דרך האפליקציות בהם הם משתמשים. החזון שלנו הוא לאפשר להם את זה, לאפשר להם תקשורת המשלבת שימוש בפלטפורמות שונות, בצורה קלה, מהירה ופשוטה."

חברת Esna נוסדה בשנת 1989 בקנדה. עסקת הרכישה כוללת 100 אחוז מנכסי החברה, עובדים ולקוחות.

דילוג לתוכן