חברת ASUS מציגה בישראל המחשב נייד חזק במיוחד שהופך בשניות לטאבלט

חברת ASUS, קונצרן המחשבים העולמי, מציגה היום בישראל את ה- Transformer Book T100, מחשב נייד קומפקטי וחזק במיוחד, ההופך לטאבלט (מחשב לוח) באמצעות ניתוק מהיר ופשוט של המסך. חברת ASUS, קונצרן המחשבים העולמי, מציגה היום בישראל את ה- Transformer Book T100, מחשב נייד קומפקטי וחזק במיוחד, ההופך לטאבלט (מחשב לוח) באמצעות ניתוק מהיר ופשוט של המסך. ה- T100 מצויד במעבד מרובע ליבות חזק במיוחד Intel Atom, במסך HD בגודל 10.1 ובמערכת ההפעלה Windows 8.1 מבית Microsoft. ל- Transformer Book T100 עיצוב דק וגימור עמיד במיוחד ההופך אותו לאחד המכשירים הקלים והמעוצבים ביותר הקיימים כיום: עובי של 10.5 מ"מ, משקל כולל של 1.07 ק"ג בלבד ו- 550 גר' בלבד לטאבלט.

שילוב של ביצועים חזקים וניידות מרבית

ה- Transformer Book T100 מציג ביצועים חזקים לצד ניידות מרבית, זאת הודות למעבד מרובע הליבות Z3740 Intel Atom, המאפשר חיסכון באנרגיה, סוללה בעלת חיים ארוכים במיוחד, המאפשרת עד 11 שעות עבודה רצופות, מסך HD ברזולוציה של 1366 X 768, הכולל את טכנולוגיית IPS, לתצוגה רחבה בזווית של עד 178 מעלות, בכל מקום ובכל תנאי התאורה. עוד מצויד המכשיר במקלדת מעוצבת הכוללת משטח מגע נוח לשימוש בתמיכה מלאה ל- Windows 8.1, הכולל את טכנולוגיית 'Reading Mode', התאמה אישית של המסך כך שיהיה נוח יותר לקריאה ממושכת.

כמיטב המסורת של ASUS כולל גם ה- T100 את טכנולוגיית האודיו הבלעדית ASUS SonicMaster, לחוויית סאונד ללא פשרות ואת טכנולוגיית Instant On technology המבטיחה תגובה מידית, מעבר בין מצב שינה למצב פעולה בשתי שניות בלבד ושהייה רצופה במצב שינה של עד 14 ימים רצופים.
ה- Transformer Book T100 מצויד גם ביציאת USB 3.0, טכנולוגיית WiFi ו – Bluetooth 4.0 . המכשיר מגיע עם Microsoft Office Home & Student 2013 הכולל גרסאות מלאות של Word, Excel, PowerPoint and OneNote.

דילוג לתוכן