חברת ASUS מכריזה על מחשב נייח Gaming Station GS50

 

 

מחשב אישי מתקדם עם קירור נוזלי המותאם במיוחד לצרכים של יוצרי תוכן, גיימינג מתקדם וחוויית בידור מרתקת

 

·         מעבד Intel Xeon W: מעבד בן 10 ליבות ברמת שרת מעניק ביצועים רבי-עוצמה לגיימינג ופרודוקטיביות

·         זיכרון ECC: 32GB של RDIMM קוד מתקן שגיאות מבטיחים את תקינות הנתונים ושיפור היציבות של המערכת

·         כרטיס מסך מהדור החדש NVIDIA GeForce RTX 2080 לגיימינג חלק, מציאותיות מדהימה ורנדרינג מהיר

·         מערכת קירור נוזל למעבד: מעניקה שליטה תרמית שקטה ויעילה ומבטיחה את היציבות הטובה ביותר של המחשב

·         תאורת Aura Sync RGB: מעניקה אינספור אפשרויות תאורה ומציגה את סטטוס המחשב

 

ענקית המחשבים ASUS מכריזה על Gaming Station GS50, מחשב אישי קיצוני לגיימינג שמעניק חוויות בידור אולטימטיביות ומסייע ליוצרי תוכן למקסם את הפרודוקטיביות שלהם.

 

GS50 מופעל על ידי מעבד Intel® Xeon® W עם קירור נוזלי וכרטיס מסך NVIDIA GeForce® RTX™ 2080, מעניק ביצועים ללא פשרות לגיימינג חלק ביותר ומפחית משמעותית את זמני הרנדרינג של הגרפיקה. הודות לתמיכה בעד ארבעה צגי 8K, מחשב ה- ‏GS50 מעניק חוויות מרתקות יותר של גיימינג, סרטים וסטרימינג של וידאו, ומעלה את ריבוי-המשימות לגבהים חדשים הודות למקום אחסון רב יותר לצפייה ומניפולציה של תוכן.

החל מצלמים ועורכי וידאו ועד לסוגים אחרים של יוצרי תוכן, GS50 מעניק את המהירות, יכולת ההרחבה והאמינות התמידית הנחוצים ליצירה של העבודה הטובה ביותר האפשרית, כמו גם כל עוצמת המחשוב למרתוני גיימינג אינטנסיביים.

 

קירור נוזל, מעבד בן 10 ליבות וכרטיס מסך RTX 2080 לביצועים וגיימינג רבי-עוצמה

הודות למעבד Intel Xeon W בן 10 ליבות ברמת שרת ומאיץ מחשוב Intel AVX-512, ‏Gaming Station GS50 מעניק שיפור משמעותי של הביצועים ליישומי ליצירת תוכן מורכב בתלת-ממד, CAD ועוד. GS50 כולל מערכת קירור מיוחדת בנוזל עבור המעבד, שמעניקה ביצועים שקטים ויעילים יותר מאשר קירור רגיל באמצעות מאווררים. קירור בנוזל מבטיח גם יציבות טובה יותר של המחשב עבור משתמשים שדוחפים את המחשב שלהם לקצה עם עומסי עבודה כבדים לפרקי זמן ממושכים או בסביבות חמות.

 

המחשב האישי החדש מצויד בכרטיס המסך NVIDIA GeForce RTX 2080 החדש ביותר. הוא כולל 2944 ליבות CUDA ומערך 8GB של זיכרון GDDR6 שמעניק ביצועי גרפיקה של עד 8 gigarays לשנייה ו-60 טריליון RTX-OPS. ביצועים מתקדמים אלו מהירים בעד פי שישה מכרטיסי המסך מהדור הקודם ושנות אור לפני כרטיסים אחרים בעת רנדרינג של גרפיקה מציאותית במעקב קרניים. המשמעות היא גם ש-NVIDIA GeForce RTX 2080 מעניק רמה גבוהה הרבה יותר של מציאות גרפית ממה שאפשרי בשימוש בטכניקות רנדרינג רגילות. הדבר מאפשר לגיימרים לשפר את הגדרות הפרטים בכותרי ה-AAA החדשים ביותר וליהנות מחוויה מרתקת הודות לתאורה, השתקפויות וצללים מציאותיים. בינתיים, יוצרי תוכן יכולים ליצור אובייקטים וסצנות מציאותיים לחלוטין להפקות שלהם, במהירות גבוהה.

 

ASUS Gaming Station GS30

Gaming Station GS30 הוא קרוב משפחה של GS50, שכולל את אותו עיצוב אסתטי ומראה מהותי אך מיועד לגיימינג ויוצרי תוכן מתקדמים. GS30 כולל מבחר של מעבדים ממשפחות Intel Xeon E או Intel Core i7 וכולל את כרטיס המסך NVIDIA GeForce RTX 2070 החדש ביותר.

 

דילוג לתוכן