חברת ASUS מכריזה הבוקר (ג') על נבחרת המחשבים הניידים החדשים בסדרת הגיימרים Republic Of Gamers

ענקית המחשבים הטאיוואנית ASUS הכריזה היום על סדרת ניידי הגיימינג החדשים של מותג Republic of Gamers (ROG), המכילים את הרכיבים החדשים ביותר ושדרוגים רבים, מאובזרים במעבדי Intel® Core™ מהדור השמיני, לרבות מחשב נייד הגיימינג ROG G703 במהדורה זו המכילה את מעבד Core i9.

 

ROG G703

ROG G703 מונע ע"י מעבד Intel Core i9 דור 8 בעל מערכת קירור טרמית, וכרטיס גרפיNVIDIA GeForce GTX 1080 לקבלת יכולות משחק מעולות. גודלו של הצג 17.3 אינצ', באיכות FHD, ברמת IPS עם קצב רענון של 144Hz, זמן תגובה של 3ms וטכנולוגיית NVIDIA G-SYNC. כונן אחסון עם HyperDrive Extreme, טכנולוגיה ייחודית המספקת לשחקנים מהירות גישה של עד 9GBs בכונן RAID 0 SSD – המהיר ביותר למחשבים ניידים.

 

ROG Zephyrus (GX501)

ROG Zephyrus הוא המחשב הנייד הדק ביותר בעולם המונע ע"י מעבד Intel Core i7 מהדור השמיני, וכרטיס גרפי מדגם NVIDIA GeForce GTX 1080 (Max-Q). דגם זה השוקל 2.2 ק"ג בלבד, בעל צג 15.6 אינץ', פרופיל דקיק ומערכת אירודינמית הבלעדית ל- ROG – Active Aerodynamic System (AAS) – מערכת קירור ייחודית הכוללת את טכנולוגיית Anti-Dust Cooling ו- Fan Overboost, טכנולוגיית המהרה ייחודית של המאוורר. למחשב צג ברמתIPS  בעל קצב רענון של 144Hz, זמן תגובה של 3ms, סולם צבעים 100% sRGB ופונקציית NVIDIA G-SYNC לתצוגת משחקים באיכות וויזואלית ללא רבב.

 

ROG Zephyrus M (GM501GM+GM501GS)

ROG Zephyrus M מספק לשחקן חוויית משחק ברמה של מחשב נייח, אך בחבילה קומפקטית מאוד. דגם זה מונע ע"י מעבד Intel Core i7 מהדור השמיני וכרטיס גרפי NVIDIA® GeForce® GTX 1070, ומכיל צג ברמת IPS בעל קצב רענון מהיר במיוחד של 144Hz וזמן תגובה מצוין של 3ms. מערכת ROG Active Aerodynamic System (AAS) ומאווררים נוגדי אבק בעוצמה של 12 וולט מבטיחים ביצועים גבוהים של המעבד הראשי והמעבד הגרפי, ושמירה על קרירותם במרתוני משחק ארוכים.

דגם Zephyrus M מכיל גם תוכנה ייחודית המאפשרת למשתמשים לשנות הגדרות במעבד הגרפי כראות עיניהם.

 

דילוג לתוכן