חברת Arrow ECS תחל לשווק פתרון סייבר ייחודי לסביבת ניטור אופטימלית

חברת Arrow ECS תחל לשווק את פתרון GigaSecure החדש של חברת Gigamon, מובילת שוק עולמית בתחום ה- Network Visibility. הפתרונות של Gigamon, המשווקים בישראל על ידי חברת על ידי חברת Arrow ECS מאפשרים לארגונים להרחיב את תשתיות הניטור ואבטחת המידע שלהם בעוד שהם מנצלים את מירב ההשקעה מהכלים הקיימים. הפתרון מאפשר לכל מערכת אבטחת מידע או פתרון ניטור לקבל רק את המידע הנחוץ לו ובכך מוריד עומס של נתונים מיותרים ומייעל את הביצועים משמעותית.
אילן יהושע, מנכ"לArrow ECS ישראל מסביר על הפתרון: "כשארגון מנסה לחבר מספר מערכות אבטחה שונות, הוא נתקל בקושי מערכתי. ארכיטקטורת Gigamon Visibility Fabric תאפשר ללקוח לחבר מספר מערכות אבטחה וסייבר לרשת בצורה מהירה ויעילה. זאת באמצעות הוספת שכבת ביניים, המאגדת את המידע ממקומות שונים ברשת. זאת תוך כדי שהיא מונעת העמסה של כלים קיימים, מגדילה את הכיסוי של מערכת אבטחת המידע ועושה זאת בצורה חסכונית".

יכולות הפילטור של Gigamon מסוגלות לסווג תעבורה לפי מגוון פרמטרים, לרבות שכבת האפליקציה. בנוסף לכך קיימים מאפיינים ייחודים כגון: שימוש ביכולת De-Duplication, המונעת זרימת כפילויות הקיימות באופן טבעי בכל רשת ומעמיסות על כלי הניטור שלא לצורך, דבר שעשוי לגרום לחסכון של למעלה מ-50% בעלות של פרויקטים משיקים.
כפיר בירנבוים, מנהל מכירות אזורי ב- Gigamon: "אנו מסייעים ללקוחותינו להשיג נראות מלאה ולקבל תובנות בזמן אמת לתשתיות הקריטיות בארגון. הדבר מאפשר תגובה מהירה, ייעול מערך ההגנה, וחסכון כספי ניכר. פתיחת הפעילות בישראל מגיעה בתזמון מושלם לשוק שגדל באופן חסר תקדים עם ביקושים מכלל המגזרים. כולם מבינים שאתה לא יכול להגן על מה שאתה לא רואה".

דילוג לתוכן