חברת Arrow ECS נבחרה לאחת החברות המובילות בעולם בתחום ההדרכה

חברת  המחקר TrainingIndustryמודיעה כי Arrow ECSנבחרה לאחת מ- 20 החברות המובילות בעולם בתחום ההדרכה. ברשימה שנחשפה בימים אלו, ניתן למצוא את 20 חברות מיקור החוץ המובילות בתחום ההדרכה, כולן נבחרו לאחר שעמדו בשורת קריטריונים מחמירים הנוגעים לרמת ההדרכה ואיכותה, פריסה גיאוגרפית, מחויבות ללקוחות, מומחיות בתחומי ההדרכה, ניסיון ניהולי, מנהיגות וחדשנות בהדרכה בעולם ה- IT.

הכניסה למועדון היוקרתי מהווה עבור צוותי ההדרכה של חברת Arrow ECS  הישג משמעותי לאחר שאלו עבדו במרץ רב לאורך כל שנת 2014. בשנת 2015 מבטיחה החברה להרחיב את היצע הקורסים שהיא מציעה ללקוחותיה ולשותפיה העסקיים, במטרה להגיע אל קהלי יעד נוספים.

מרכז ההדרכה של Arrow ECS  בישראל הוקם בשנת 2013 ופועל מאז במטרה לספק ערך מוסף טכנולוגי משמעותי ללקוחות קצה ולחברות האינטגרציה בישראל. המרכז מאפשר לימוד בכיתות חדשניות בשילוב מעבדה במסגרתה נהנים הלומדים מהתנסות מעשית בטכנולוגיה הנלמדת. בין מגוון הקורסים ניתן למצוא קורסי VMware, Veeam ,Juniper, McAfee, Websense  ועוד.

אילן יהושע, מנכ"ל Arrow ECS ישראל: "אני מברך על הבחירה וגאה לומר כי מרכז ההדרכה של Arrow ECSישראל הינו מהמתקדמים בתחומו. אנו מאפשרים לשותפים וללקוחות הקצה בישראל ללמוד ולהכיר את הטכנולוגיה והמוצרים של היצרניות המובילות בעולם בתחום אבטחת המידע, אחסון, וירטואליזציה ותקשורת. העברת הידע למשתמשים הינה חלק מראיה כוללת של Arrow ECS כמפיץ בין לאומי בעל ערך מוסף גבוה."

ערן שחם, מנהל מרכז ההדרכה Arrow ECS ישראל: "אנו מציעים הדרכה ממוקדת בתחומי הליבה של החברה על ידי צוות מרצים מיומן ומוכשר שעבר הכשרה על ידי היצרניות ומגיע מ"השטח" ומכאן רמתה הגבוהה של ההדרכה שלנו. בנוסף, מרכז ההדרכה שלנו מציע סביבת מעבדה בענן הפרטי, בביצועים שטרם נראו בעולם ההדרכה בישראל".

דילוג לתוכן