חברת Arrow ECS ישראל מרחיבה את סל הפתרונות של Juniper

תציע גם שירותי  FireWall וירטואליים מתקדמים למימוש הענן

חברת Arrow ECS ישראל, החברה הגדולה ביותר בישראל להפצת פתרונות תוכנה ומחשוב, מודיעה על הרחבת היצע הפתרונות מבית Juniper ומציעה מעתה גם שירותי FireWall (FW) וירטואליים מתמקדים למימוש טכנולוגיות ענן, כמענה לאתגרים העומדים בפני מנהלי טכנולוגיות בארגונים.

הפתרונות החדשים, יספקו מענה לצורך של מנהלי טכנולוגיות בארגונים המבקשים להתמודד עם האתגר שלמיצוי יתרונותטכנולוגיותענןווירטואליזציה,מבלי לפגוע ברמת האבטחה. חברת Juniper חושפתסדרה שלכלי תוכנהלטיפול באתגרים אלו ובראשם PerimeterFirefly, מוצר FW וירטואלי מסדרת ה-SRXהמסוגל לעמוד בעומסי עבודהוירטואליותויישומים, בזמן אמת, באמצעות יכולותאוטומציה רחבות, ובקרהאחידהעל פניכל שירותי האבטחה.

רואי ליטרט מנהל שותפים ג'וניפר ישראל: "פתרון ה Firefly Permitere מספק גמישות בתחום אבטחת המידע בעולם הווירטואלי ומאפשר חלוקת משאבים דינאמית ומהירה עם יכולות ה- FW  מבוסס חומרה. חברת Arrow ECS הינה מפיץ עם ערכים מוספים גבוהים, המרכזי שבהם הוא היותה מעבדה ומדריך מוסמך של ג׳וניפר לצורך העברת קורסים רשמים של ג'וניפר הן בתחום אבטחת המידע והן בתחום התקשורת."

אילן יהושע מנכל Arrow ECS ישראל: "הפתרונות החדשים מבית Juniper יאפשר לשותפים שלנו להציע לחברות לקבל תמונה מלאה ושליטה בתעבורה שבין השרתים הווירטואליים שעד היום היו מחוץ לשליטתנו. בנוסף, הסדרה מביאה לסביבה זו את יכולותיו של ה- SRX ובהן אנטיוירוס מקיף, IPS, antispam, contentfiltering, תוך ניהול מאוחד, תחת מערכת בקרה אחת. פתרונות אלו מרחיבים משמעותית את פורטפוליו הפתרונות שאנו מציעים ללקוחותינו. במקביל לכניסת הפתרונות החדשים אל סל המוצרים שלנו, נציע במרכז ההדרכה של Arrowקורס מקיף ומקצועי של ג'וניפר, המועבר על ידי ערן חיים."

סדרת כלי התוכנה לאבטחה וירטואלית מספקת הגנה מלאהלענןומן הענן, וכוללת, בין היתר, שורה של תכונות ייחודיות, ביניהן: Firefly Perimeter, גרסהוירטואליתשל מוצר מסדרת SRX Service Gatewayהמספקת אבטחת FW בין ארגונים, אזורים,קווי עסקיםויישומים, כמו גםתרגום כתובות רשת,ניתוב מתקדםו-IPSec VPN, ושירותים מתקדמים מעולם ה-Next Gen FWדוגמת זיהוי ואכיפת חוקים לפי אפליקציות ומשתמשים. בנוסף נתמכים שירותי UTM שונים ברישוי שנתי כגון: סינון אתרים, אנטי וירוס, מניעת חדירה (IPS), וכו'. ה-FW יכול להיות משויך לכל מחלקה בארגון, יישום או VM  בודד בהתאם למדיניות האבטחה הארגונית. המוצר תומך כיום במערכות ההפעלה הווירטואליות של VMware ו-KVM, ומאפשר מימוש שריד בתצורת קלסטר על פני Hypervisors שונים להגדלת ה-Up Time.JunosSpaceVirtual Director, יישום ניהול מרכזי המאפשר אוטומציהשל ניהולופריסה שלFirefly Perimeter, וכוללממשק משתמשעם תהליכי זרימת עבודהמובנים, תצורות מוכנות למימוש וAPI’s לשילוב עםפלטפורמותניהולשל צד שלישי ,Junos Space Security Directorיישום ניהול מרכזי המאפשר הגדרת מדיניות האבטחה על כל מופעי ה-Firefly Perimeter בארגון כמו גם על כל מוצרי ה-SRX הפיזיים, ועל פני כל מגוון השירותים שנתמך ב-FW, ברמהגבוהה של גמישות.

דילוג לתוכן