חברת AOC נותנת חסות ל Team Liquid, מקבוצות הגיימינג המובילות בעולם

חברת AOC , מהמותגים המובילים בשוק המסכים, מאחדת כוחות עם Team Liquid – אחת מקבוצות הגיימינג הטובות ביותר בעולם. בתחרויות הגיימינג, לכל מתחרה יש דרישות לציוד באיכות הגבוהה ביותר ועתה חברי קבוצת Team Liquid יקבלו את מוצרי הפרימיום של AOC אשר עומדים בדרישות התובעניות שלהם. זה כולל קצב ריענון של 144 הרץ ומעלה, זמן תגובה קצר מאוד של 1 מיל' לשנייה וטכנולוגיית מסך Adaptive- Sync או NVIDIA G- Sync. חברי Team Liquid יוכלו מעתה להתחרות נגד קבוצות אחרות בעזרת רמות ביצועים גבוהות, ללא השהיות וקריעות מסך. מסכי AOC החדשים הללו זכו כבר להצלחה בקרב משתמשים ביתיים רבים ועתה חסידי הספורט האלקטרוני יוכלו ליהנות מאותו ציוד גיימינג שבו עושים שימוש אליליהם מקבוצת Team Liquid.
לפני חתימת הסכם השותפות ניתנה לשחקני ה CS:GO של Team Liquid ההזדמנות לנסות את מסכי הגיימינג החדשים של AOC . המסקנה שלהם כפי שציין השחקן ניקו "ניטרו0" קאנלה: "הייתה לי ההזדמנות לשחק עם מסכי AOC במהלך מחנה ההכנות. זה הרגיש לי באמת כמו משהו טוב, והמסך הפגין ביצועים מעולים. לעיתים קרובות אתה יכול לראות את ההבדל בין מסכים כאשר משחקים CS:GO ואני הייתי ממש מרוצה מהביצועים שמסכי AOC הציגו וגם צבעי המסך היו מצוינים ומדויקים. כיום, איני יכול לשחק עם אף מסך שאין לו קצב ריענון של 144 הרץ, לאחר שנחשפתי למהירות התגובה ולעובדה שאין כל עיכוב בקלט המחשב, מעתה והלאה אשתמש רק במסכי AOC".
שיתופי הפעולה בתעשיית הספורט האלקטרוני משקפים מחויבות רצינית בכל הרמות ועל כן הם נשקלים באופן זהיר לפני שמגיעים להסכם. לכן, AOC ו Team Liquid הסכימו על שותפות ארוכת טווח שתתפרס על פני טורנירים רבים וביניהם: StarCraft ll , League of Legends, CS:GO, Dota 2, Halo, Hearthstone, Heroes of the Storm ו- Overwatch.

דילוג לתוכן