חברת Accenture הבינלאומית פותחת מרכז פיתוח חדש בתחום הסייבר סקיוריטי בהרצליה

Accenture Lab תתמקד בתחומים: Advanced Threat Intelligence, Industrial Internet Security ופתרונות הגנה מפני איומי סייבר

הרצליה, ישראל, 20 ביוני, 2016: מרכז הפיתוח החדש – Accenture Cybersecurity R&D Lab – פותח את שעריו היום, ומסמן אבן דרך נוספת בהתרחבות ובהובלה של החברה בתחום הסייבר סקיוריטי. Accenture Lab – מרכז הפיתוח של החברה בישראל – יתמקד בפרויקטים ייחודיים של מחקר ופיתוח בתחומים: מודיעין מתקדם מפני איומים (Advanced Threat Intelligence), הגנה אקטיבית ואבטחת מידע בתחום האינטרנט של הדברים, בעולם התעשייתי. תהליכי הפיתוח יישענו על הפיתוחים החדשניים ביותר בבינה מלאכותית, blockchain ואנליזות מתקדמות, תוך שיתוף פעולה עם רשת המעבדות של Accenture ומרכזי החדשנות שלה ברחבי העולם.

הכרזה זו נמסרה במסגרת וועידת הסייבר סקיוריטי הבינלאומית השישית, המתקיימת השבוע באוניברסיטת תל אביב.

מרכז הפיתוח יהווה סביבת המחשה והתנסות חווייתית עבור הלקוחות ותציע להם גישה חדשנית ושוברת מוסכמות על מנת לקחת את יכולות הסייבר הקיימות צעד אחד קדימה. במרכז הפיתוח ניתן למצוא מרחבי מחקר משותפים ואזורים המותאמים לפרזנטציות וחשיפה של אבות-טיפוס מתקדמים. כל אלו ועוד יאפשרו פיתוח מואץ של פתרונות סייבר מובילים.

בנוסף, באמצעות האקו-סיסטם הטכנולוגי העשיר בישראל, השאיפה היא כי מרכז הפיתוח יניב זרם קבוע של תובנות רעננות וטכנולוגיות פורצות דרך, במסגרת התוכנית Accenture Open Innovation program, המבוססת על שיתופי פעולה עם קרנות הון סיכון, סטארט-אפים ואוניברסיטאות. מאמצי המחקר אף יושקעו בתחומים כמו הגנה אקטיבית, ניטור חשאי, טכניקות פאסיביות לזיהוי איומים ו'מקרים ותגובות' במטרה לפתח שיטות לאיסוף מידע עוין לצד ניתוח קוד זדוני.

"זהו צעד משמעותי נוסף עבור Accenture Labs ותחום הסקיורטי של Accenture. המעבדה החדשה תהנה מדריסת הרגל הגלובלית ומן האקו-סיסטם הגדול בו אנו פועלים, לרבות שותפי סייבר סקיוריטי רבים ומגוונים, על מנת להעניק ללקוחות גישה שאין שניה לה לפתרונות חדשים לזיהוי איומי סייבר, בהתבסס על שיטות מודיעיניות מובחרות ונהלי התנהגות במקרה של תקיפות," אמרה ליסה אוקונור, מנהלת Accenture Labs בתחום הסקיוריטי. "בראש סדר העדיפויות שלנו עומדת השאיפה להעצים את לקוחותינו ולאפשר לגלות עמידות בפני איומי סייבר ותקיפות ולהקנות להם את היכולת להגיב בשיא המהירות. על רקע זה קיבלנו החלטה אסטרטגית להשקיע באקו-סיסטם הישראלי ובטכנולוגיות סייבר סקיוריטי מתקדמות שעשויות להניב חדשנות רבת-עוצמה."

מרכז הפיתוח החדש בישראל נהנה כבר עכשיו ממומנטום חזק, בזכות שיתוף הפעולה עם Team8 ואג'נדת מחקר חדשה שמובילות שתי החברות. החברות חותרות יחד לקיומו של מחקר משותף ולפיתוח טכנולוגיות סקיורטי, שוברות שוק, שיקדמו את התחומים של אבטחת מידע ממוקדת מטרה (mission-focused security), הגנה אקטיבית ומערכות שליטה תעשייתיות. המחקר המשותף של אבטחת מידע בתחום האינטרנט של הדברים לתעשייה יניב ללקוחות פתרונות הוליסטים.

"בשעה שסייבר סקיוריטי הפך לנושא בעל עניין וערך בינלאומי, שמה של ישראל הולך לפניה בעולם והיא ידועה כחממה לחדשנות בתחום הסייבר וכמאגר של עובדים מוכשרים וטלנטים," אמר נדב צפריר, המייסד והמנכ"ל של Team8, והמפקד לשעבר של יחידת 8200. "אנו רואים הזדמנות גדולה בשיתוף הפעולה עם Accenture ושואפים לפתח כיווני חשיבה חדשים לספק יכולות סייבר סקיוריטי משולבות שיאפשרו לארגונים לנוע מסגנון התנהלות ראקטיבי לסגנון פרואקטיבי בכל הנוגע לסקיוריטי."

"מערכות אינטרנטיות ומכשירים מחוברים פתחו דלת להתקפות מתפרצות," אמרה קריסטינה ריצ'מונד, מנהלת תוכנה ושירותי סייבר ב- IDC. "על מנת להתמודד עם נושאים מורכבים אלה, החברות אינן יכולות עוד לנקוט בגישת siloed approach לשיפור ארכיטקטורת האבטחה של מערכות המידע. עם חדשנות מתמדת, שימוש ביכולות אנליטיות מתקדמות וטכנולוגיות חכמות, מרכז הפיתוח של Accenture יסייע לארגונים להטמיע תוכנית עבודה ממוקדת בנושא אבטחת מידע."

מרכז הפיתוח בהרצליה מצטרף לשורה של מעבדות Accenture בעולם השוכנות בעמק הסיליקון בקליפורניה, ארלינגטון בוריג'יניה, סופיה אנטיפוליס בצרפת, דבלין באירלנד, בייג'ין בסין ובנגלור בהודו.

דילוג לתוכן