חברת שסטוביץ הטמיעה את Veeam Availability Suite וקיצרה את זמני הגיבוי מ- 12 ל- 4 שעות

Veeam המפתחת פתרונות זמינות חדשניים לארגוני ה- Always-On Enterprise™ דיווחה כי חברת שסטוביץ החליפה שני פתרונות – פתרון גיבוי ופתרון לסביבת מסדי נתונים – ב- Veeam Availability Suite™ על מנת לשדרג את הזמינות של מערך המיחשוב שלה ולהבטיח כי תהיה זמינה עבור לקוחותיה, בכל רגע נתון (Always-On).
חברת שסטוביץ החלה את דרכה ב-1954, וכיום היא אחת מן החברות המובילות את תחום היבוא, השיווק, וההפצה של מוצרי צריכה של מותגים בינלאומיים. החברה פועלת בארבעה תחומים עיקריים – טיפוח אישי, קוסמטיקה ובשמים, מזון וטיפוח הבית – ומלווה מותגים בינלאומיים את כל הדרך אל המדף ועד לבית הצרכן. הפעילות הענפה של שסטוביץ מחולקת בין שני מוקדים עיקריים: המרכז הלוגיסטי בטירת הכרמל והפעילות העיסקית בפתח תקווה. החברה מונה כ- 1,100 עובדים.

לדברי גידי מיטל, CTO, שסטוביץ: "לחברה כמו שלנו, אשר נמצאת בקשר מתמיד עם ספקים מחו"ל ולקוחות ישראלים אינה יכולה להרשות לעצמה השבתות מיחשוב בלתי מתוכננות ולכן היא זקוקה לפתרון זמינות מידע אמין. החלפנו את שני פתרונות הגיבוי המסורתיים עימם עבדנו בפתרון אחד מבית Veeam, מתוך הבנה כי זה הפתרון הטוב ביותר בשוק לסביבות וירטואליות. תהליכי ההטמעה והתפעול של Veeam פשוטים ויעילים ומקצרים לנו את זמני הגיבוי באופן דרמטי, מ- 12 שעות ל- 4 שעות בלבד."
" Veeam Availability Suite אף מספקת טווח רחב של יכולות מעצימות, כמו שחזור של אייטמים בודדים ממערכת ה- SQL. אנו משתמשים בה בשני הלוקיישנים שלנו, במרכז הלוגיסטי בטירת הכרמל ובאתר ה- DR בפתח תקווה" הוסיף מיטל.
לדברי אמיר מרואני, מנהל פריסייל אזורי, Veeam: "תהליך ההטמעה האינטואיטיבי של Veeam Availability Suite איפשר לשסטוביץ להטמיע את הפתרון ולייצב את המערכת כולה תוך שבוע ימים בלבד, ובהתבסס על כוח אדם פנימי ללא כל צורך בסיוע חיצוני."
הפתרון של Veeam יושב היום על שרתי HP ומתממשק למערכת אחסון של NetApp ובנוסף לו, שסטוביץ משתמשת ב- Veeam Endpoint Backup ,פתרון נוסף מבית Veeam.

 

דילוג לתוכן