חברת שירותי ההנדסה הגלובלית L&T Technology Services מעמיקה פעילותה בישראל עם הקמת מרכז מצוינות וגוף מכירות

מרכז המצוינות יתמקד בפיתוח ואספקה של פתרונות ASIC,  פתרונות אבטחה מבוססי חומרה ותוכנה ופתרונות וידאו מתקדמים, לשוק הגלובלי

L&T Technology Services Ltd. (NSE: LTTS), ספקית גלובלית מובילה של שירותי הנדסהומו"פ, הודיעה היום על הקמת מרכז מצוינות (Center of Excellence) בירושלים וגוף מכירות בתל אביב. מרכז המצוינות יתמקד בפיתוח ואספקה של פתרונות ASIC  (תכנון, פיתוח ויצור סיליקון), פתרונות אבטחה מבוססי תוכנה וחומרה ופתרונות וידאו מתקדמים, עבור לקוחות בשוק הגלובלי הפועלים בתחומים מדיה, בידור, טלקום, רכב ו-IoT. לתפקיד מנהל מרכז המצוינות מונה אמיר סובול.

גוף המכירות שהקימה החברה בתל אביב, ירחיב את הפעילות העסקית של החברה בישראל ויציע ללקוחות את מכלול השירותים ההנדסיים של החברה הגלובלית. זאת, בתחומי תכנון ובדיקת שבבים, שירותי פיתוח חומרה ותוכנה, שירותי בדיקות לחברות המספקות מוצרים לשוקי הטלקום, הציוד הרפואי, רכב חכם, IoT וכן שירותי הנדסה ותכנון למפעלי יצור בתחומי מזון, משקאות, תרופות ומפעלים כימיים. מייקל רובינוב מונה לתפקיד סגן נשיא אזורי ומנהל הפעילות העסקית בישראל.

LTTS תעמיק פעילותה בסביבה היזמית והחדשנית של ישראל ותיצור הזדמנויות צמיחה נוספות, בשיתוף עם גורמים שונים בתעשייה. אנשי החברה קיימו במהלך החודשים האחרונים פגישות עם גופים אקדמיים, במטרה לבחון שיתופי פעולה בתחום המו"פ, אשר ניתן יהיה למנף לטובת לקוחות החברה בעולם. בנוסף, התקיימו פגישות עם נציגי משרד הכלכלה והרשות לחדשנות, על מנת לבחון יוזמות ממשלתיות בתחומים חדשניים ולאתר הזדמנויות לשיתוף פעולה מקומי.

ד"ר קשאב פנדה, CEO חברת L&T Technology Services Ltd., המבקר בימים אלה בישראל, אמר: "השימוש שלנו בהנדסה דיגיטלית וטכנולוגיות חכמות, מניע את יכולות הליבה של לקוחותינו ברחבי העולם ונותן מענה לטרנספורמציה הדיגיטלית. עם המוניטין העשיר של ישראל כגורם ממריץ של חדשנות טכנולוגית, אנו בטוחים ביכולת שלנו לפתח שירותי הנדסה חדשניים ויצירת סט כישורים דיגיטליים בתחומים המהווים את אבני הבניין הקריטיות של העתיד – יישומים משובצים, למידת מכונה ופתרונות אבטחה מתקדמת".

בשנים האחרונות, סיפקה LTTS בישראל שירותי הנדסה למספר ענקיות טכנולוגיה גלובליות, עם נוכחות בישראל. החברה הביאה עמה ללקוחות אלו יכולות ייחודיות בפיתוח מוצרים, בדיקות ו-ולידציה. מוקדם יותר השנה, הכריזה החברה על שיתוף פעולה עם מיקרוסופט ישראל בפרויקט 'הקמפוס החכם' של חברת טכנולוגיה מובילה בישראל.

דילוג לתוכן