חברת פמינה הטמיעה מערכת ERP מסוג SAP Business One

RELS ביצעה בהצלחה את הפרויקט שהיקפו מוערך במאות אלפי שקליםSAP ישראל הודיעה היום כי חברת פמינה, המתמחה ביבוא ושיווק הלבשה תחתונה לנשים, העלתה לאוויר מערכת ERP מסוג SAP Business One. חברת פמינה עוסקת בעיצוב, ייצור, יבוא ושיווק מוצרי הלבשה תחתונה לנשים. פמינה מעסיקה כ-30 עובדים ומוצריה נמכרים ברחבי הארץ בכ-400 נקודות מכירה ברשתות השיווק המובחרות. מערכת SAP Business One תשרת את הנהלת פמינה ואת עובדי מחלקות הכספים, הלוגיסטיקה והמלאי. הפרויקט נמשך כארבעה חודשים ועלותו הכספית מוערכת במאות אלפי שקלים.
 
חברת RELS, שותפתה העסקית הוותיקה של SAP ישראל, הובילה את הפרויקט ופעלה לאפיון והטמעת מערכת SAP Business One, כולל מודול ולידציות – פיתוח ייחודי של חברת RELS אשר בונה תרחישי "אם-אז" לפי דרישה ומשמש כמנגנון לתכנון ובקרה עסקית. בנוסף כלל הפרויקט מודול קופות ומודול סליקת כרטיסי אשראי של חברת פלאכרד.
 
דרור בלומנשטוק, משנה למנכ"ל פמינה: "אנשי RELS גילו מקצועיות רבה בתהליך היישום והצליחו להתאים את מערכת ה-SAP לדרישות ולשינויים הארגוניים שלנו תוך כדי תנועה. כיום המערכת מעניקה לנו יכולות דיווח והצגת מסמכים נרחבות, מייעלת עבורנו את מערך המלאי ומשפרת את השירות ללקוח, עם מענה מהיר ומיידי לכל בקשת מידע".
 
רו"ח פרנק שטרקמן, מנכ"ל ובעלים של RELSמספר: "בעקבות הטמעת SAP Business One נהנית פמינה מכל היתרונות של מערכת ERP מרכזית ללא פתרונות לווין. המערכת האינטואיטיבית מספקת לפמינה נתונים עדכניים ומדויקים על מצב העסק, מסייעת לפקח על יתרת חשבונות עסקה מול לקוחות, מבצעת ניהול מלאי ברמה גבוהה וכן ניהול ברקודים והזמנות רכש. אין ספק שפרויקט מוצלח ומאתגר זה עומד בקנה אחד עם רמת הפרויקטים הגבוהה של RELS".
 
אוהד מץ, מנהל ערוצי הפצה, SAP Business One, SAP ישראל: "מערכת SAP Business One מבוססת על אינספור שעות פיתוח ועל מאגר עצום של ניסיון וידע עסקי המגיע מעשרות אלפי הלקוחות והשותפים ברחבי העולם. חברת SAP מתעלת את כל הידע שצברה ליצירת ערך עסקי ללקוחותיה, וביניהם פמינה, שתיהנה מעתה מניהול יעיל יותר של משאבי הידע בארגון".

דילוג לתוכן