יניב כהן מנכ"ל החברה

חברת פאמאיה (Pamaya) ממנה את יניב כהן לתפקיד מנכ"ל החברה

חברת פאמאיה (Pamaya) הישראלית, המפתחת את פלטפורמת 7twenty, פלטפורמת שירות חכמה של ארגונים עם לקוחותיהם בכל ערוצי התקשורת, מודיעה על מינויו של יניב כהן למנכ"ל החברה. במסגרת תפקידו יוביל וינהל כהן את כלל פעילות החברה בישראל, באירופה ובארה"ב ויתווה את אסטרטגיית החברה בגיוס לקוחות אנטרפרייז מתחומי הבנקאות, חברות אשראי, בתי השקעות, חברות ביטוח, משרדי ממשלה ועוד.

 

כהן, שבאמתחתו ניסיון עשיר של מעל 20 שנים בתחום השיווק והמכירות בעולמות ההיי טק, הצטרף לחברה בשנת 2017 כסמנכ"ל השיווק והמכירות הגלובאלי. במסגרת תפקידו ניהל את התרחבות החברה לאירופה, והיה אמון על הקמת פעילות ברוסיה ופתיחת משרד נוסף לחברה במוסקבה, הראשון מעבר לגבולות ישראל.

 

בתפקידו האחרון שימש כהן כראש אגף שיתופי פעולה וטכנולוגיות מתקדמות בחברת בינת, ולפני כן מילא שורה של תפקידים בכירים בחברות NICE ו- TBSI. תחומי האחריות שלו כללו בין השאר ניהול חטיבות השיווק והמכירות. לכהן תואר ראשון במנהל עסקים.

 

פלטפורמת7twenty  מבית פאמאיה הינה פלטפורמה המרכזת את כלל אמצעי התקשורת של ארגון עם לקוחותיו ובכלל זה ערוצי הדיגיטל והטלפוניה. המערכת מאפשרות לארגונים ליצור חווית לקוח רציפה, ולהעלות את רמת השירות והמכירות בכל הערוצים, לצד התייעלות כספית ותפעולית.

 

דילוג לתוכן