חברת סקיורנט סולושנס מקבוצת אמן חתמה על הסכם לייצוג FireLayers בישראל

תשווק פתרונות אבטחה מובילים של FireLayers ליישומי ענן נפוצים
חברת סקיורנט סולושנס מקבוצת אמן, חתמה על הסכם שיווק ומכירה עם חברתFireLayers המתמחה בפתרונות אבטחה ארגוניים ליישומי ענן נפוצים. החברה מפתחת ומשווקת פתרונות מובילים וחדשניים המאפשרים לאירגונים שימוש אחראי ובטוח ביישומי ענן כמו:Salesforce Google Apps, ServiceNow, SAP, Office 365, וכו'.
במסגרת ההסכם תשווק סקיונרנט סולושנס את פתרונות החברה ללקוחות בישראל. הפתרונות החדשים ייתנו מענה כולל לעשרות שירותי ענן בהם ארגונים משתמשים ויאפשרו ניטור מרכזי עמוק, ניתוח ושליטה מלאה במידע המועבר ביישומים מסחריים נפוצים כולל אימות וזיהוי של המשתמשים, שליטה דינמית ברמות האבטחה של משתמשי הקצה, הכל בהתאם לסיטואציה ורמת הסיכון/רגישות ואינטגרציה למוצרי אבטחה מובילים.
לדברי אבי נגר, מנכ"ל סקיורנט סולושנס: "הפעילות המשותפת עם FireLayers וסל פתרונותיהם מאפשרים לנו להציע ללקוחותינו מענה מתקדם ומוביל ליישומי הענן בהם משתמשים רבים מלקוחותינו וחבילה משלימה ליצירת תשתית תקשורת ואבטחה של ארגונים מובילים רבים. הפתרונות החדשים שמציגים FireLayers מוכיחים את עצמם בעולם ובזכות מוצריהם נוכל לספק את המענה ההולם ביותר עבור הלקוחות, עם צורכי האבטחה הן בסביבה הוירטואלית והן בקישור לעולמות הפיזיים".
עופר סמדרי, סמנכ"ל מכירות בFireLayers- מסר: "אנחנו שמחים על שיתוף הפעולה עם סקיורנט סולושנס. אנו כחברה רואים גידול מאסיבי בשימוש בו עושים ארגונים באפליקציות מסחריות בענן- החל בדוא"ל וכלה ב CRM. זהו טרנד חוצה סקטורים וארגונים ישראלים "משיירים קו" עם המתרחש בעולם. בד בבד אנו עדים לצורך של ארגונים לנטר ולאבטח את פעילות העובדים והלקוחות שלהם בענן, ולמנוע זליגות מידע וחדירת גורמים עויינים דרך אותן אפליקציות בענן. בסיוע של סקיורנט מומחית בתחום אבטחת המידע, נמשיך להתחזק ולהטמיע את הפתרונות החדשים שאנו מציעים בארגונים שונים".

דילוג לתוכן