חברת סקיורנט סולושנס מקבוצת אמן חתמה על הסכם לייצוג Arista Networks בישראל

תשווק פתרונות תקשורת מובילים של Arista לעבודה ברשת ו- Data Center
חברת סקיורנט סולושנס מקבוצת אמן, חתמה על הסכם שיווק ומכירה עם חברתNetworks Arista המתמחה בפתרונות Networking Software Driven Cloud. החברה מפתחת ומשווקת פתרונות תקשורת מובילים וחדשניים לליבת הרשת הארגונית ולארגונים וחברות המממשים Data Center בארכיטקטורת ענן פרטי.
במסגרת ההסכם תשווק ותפיץ סקיונרנט סולושנס את פתרונות החברה ללקוחות האינטרפרייז בישראל.
על-פי דו"ח גרטנר לשנת 2015: "Arista היא הספק בעל הצמיחה המהירה ביותר בריבוע הקסם, ונמצאת בדירוג גבוה ומוביל של פיתרונות רשת ל- Data Centers על-פי לקוחות גרטנר. Arista מספקת פתרון רשת פיזית אגנוסטי אשר ניתן לשלב בכל ארכיטקטורת רשת ב-DC, זאת לצד ארכיטקטורת מוצר חדשנית ופתוחה, בעלת יכולת התאמה וגידול מסביבות קטנות ועד גדולות מאד של ה-DC והסביבות הוירטואליות המתפתחות בו. החברה משקיעה רבות בפיתוח תוכנת המיתוג שלה ובהתאמה לסטנדרטים פתוחים המסייעים לארגונים בפריסת הרשת תוך שימור השקעה גבוה ופתיחות לסביבות ורכיבים נוספים באופן אינאגרטיבי מלא".
לדברי אבי נגר, מנכ"ל סקיורנט סולושנס: "שילוב פתרונות Arista לחבילת הפתרונות שאנו מציעים ללקוחותינו מאפשר לנו להשלים מרכיב חיוני בתשתית התקשורת והאבטחה של ארגונים מובילים רבים. החדשנות שמביאה Arista מוכיחה את עצמה בעולם והפתיחות של מוצריה מאפשרת לנו לספק את המענה ההולם ביותר לשילוב הסביבות הוירטואליות המתקדמות של הלקוחות, עם צורכי האבטחה והתקשורת הן בסביבה הוירטואלית והן בקישור לעולמות הפיזיים".
ספי גל-עזר, סמנכ"ל באמן מחשבים ויו"ר סקיורנט סולושנס מסר: "אנחנו גאים על חתימת ההסכם עם חברת Arista. החברה מביאה חדשנות בעולם ה-DC ומימוש טכנולוגיות ענן, מובילה בתחומה בריבוע הקסם של גרטנר ומרבית ספקי הענן הגדולים בארה"ב מבוססים על תשתית שלה. בנוסף, Arista מובילה ביחס מחיר/ביצועים ברשתות DC מול כל המתחרים, מה שמאפשר לארגונים לבחור מוצר מוביל וחדשני עם עלות/תועלת מוכחת".
שוק ה-Data Centers ורשתות התקשורת מתפתח במהירות. מאפיינים כגון פשטות וזריזות הם בעלי חשיבות גוברת למתכנני תשתיות הרשת בראיית ביצועים, אמינות וכל זאת בחשיבות עליונה של זמינות. ארגונים צריכים להעריך מחדש את הארכיטקטורה הרישתית, עם דגש מיוחד על יכולות הקשורות בפיתרונות מבוססי תוכנה וקישור לתשתיות מחשוב וירטואליות. התבססות המוצר על קוד תוכנה פתוח ותשתית חומרה מסחרית ונפוצה, מאפשרת להתאים את מתגי Arista לסביבת הלקוח ביעילות ובהתאמה המקסימלית לדרישות הרשת, פשוטה או מסובכת ככל שתהיה. יכולת זו היא שגרמה לארגונים גדולים בעולם ולתשתיות הענן המובילות בעולם כAzure- וGoogle- להתבסס על מתגי Arista.

דילוג לתוכן