רועי קרן מנכ"ל סנטריטי

חברת סנטריטי הישראלית מכריזה על שיתוף פעולה אסטרטגי עם לנובו

הפתרון המשולב יספק ללקוחות יכולות ניטור ביצועים וכלי תצוגה מתקדמים עבור כלל המערכות בסביבת SAP HANA

חברת סנטריטי הישראלית, ספקית מובילה של פתרונות ניתוח ביצועים IT&OT וניהול שירותים עסקיים (BSM) הודיעה היום כי חתמה על הסכם שותפות והפצה גלובלית עם ((DCG Lenovo Data Center Group, הנחשבת למובילה במתן טכנולוגיות חדשניות למרכזי נתונים ארגוניים.
במסגרת ההסכם תספק סנטריטי ללנובו שכבה אנליטית ייחודית ליישומי מרכזי נתונים (Data Centers) מתקדמים, כולל פתרונות עבור SAP HANA, Big Data, Hyper Converged Infrastructure (HCI)ואפליקציות. שילוב הטכנולוגיה של חברת סנטריטי תאפשר ללקוחות לנובו לשמור על רמת שירות גבוהה (SLA) והמשכיות עסקית.
הטכנולוגיה של חברת סנטריטי מאפשרת ניטור רחב ועמוק של ביצועי השירותים העיסקיים והתפעוליים בארגון לצורך זיהוי מוקדם של אירועים ותקלות בסביבת ה- IT אשר עלולים לפגוע בביצועי המערכות השונות, ובכך לאפשר יכולת תגובה מהירה לצורך מניעתם. יכולות אלו הוות תפקיד קריטי בהבטחת הרווחיות עבור מרכזי נתונים וספקי שירות מנוהלים DC/MS.
מערכות השרתים, האחסון והרשתות של חברת לנובו תוכננו באופן המאפשר גמישות, שיפור ביצועים והפחתת עלויות. חברת לנובו נחשבת למובילה עולמית באספקת מרכזי נתונים אמינים, גמישים ומאובטחים.
לנובו החליטה על אימוץ הטכנולוגיה של סנטריטי לאחר בחינה מעמיקה ויסודית של יכולות ניתוח הביצועים, במיוחד עבור סביבות BIG DATA (SAP HANA, Hadoop) וסביבות עבודה נוספות (Lenovo HX). שילוב הטכנולוגיות של החברות תאפשר יכולות ניטור וניהול מלאים עכור כלל השכבות הטכנולוגיות, כגון שרתים, מערכי אחסון (Storage) , אפליקציות, בסיסי נתונים, מערכות הפעלה ועוד ובכך להבטיח את השמירה על זמינות השירותים העסקיים ורמות השירות. הפתרון המשותף מספק תצוגה אחידה ( (Single pane of glassעבור כלל המערכות וכתוצאה מכך מאפשרת להפחית את המורכבות התפעולית ולשפר את זמינות המערכות.
קמרן אמיני, מנהל כללי ומשנה למנכ"ל, תשתיות מרכזי נתונים בלנובו: "שילוב הפתרונות מאפשר לנו לספק את החוויה הטובה ביותר ללקוחות SAP HANA על ידי מתן ניתוחי ביצועים מקיפים מקצה לקצה עבור סביבות IT מורכבות. בשילוב עם מערכות לנובו, יכולותיה הייחודיות של סנטריטי לנטר ולנהל את מרכז הנתונים, כולל סביבות SAP HANA, מסייעות להבטיח ללקוחות לנובו ביצועים מיטביים, אמינים והחזר על השקעתם".
רועי קרן מנכ"ל סנטריטי: "הבחירה של לנובו בטכנולוגיה של חברת סנטריטי מחזקת את גישת החברה לספק מערך ניטור מרכזי עבור כלל הסביבות הטכנולוגיות לצד מדידה רציפה של זמינות השירותים עיסקיים. לקוחות החברה מכל התחומים מדווחים על זמינות גבוהה של המערכות המנוטרות ויכולת מתן מענה מהיר ופרואקטיבי לאירועים שונים באופן שמאפשר שמירה רציפה על זמינות השירותים העיסקיים והתפעוליים בארגון".

דילוג לתוכן