חברת סלולר גדולה באירופה בחרה במערכת SIM OTA של CALLUP הישראלית לניהול מרחוק של למעלה מ -20 מיליון כרטיסי SIM

חברת CALLUP מראש העין, המספקת שירותי ערך מוסף לחברות תקשורת ברחבי העולם, הודיעה כי חברת סלולר גדולה במדינה אירופית בחרה במערכת SIM OTA מתוצרת CALLUP לניהול מרחוק של קבצים ויישומונים (applets) על גבי כרטיסי ה-SIM של המנויים. החברה האירופית מנהלת למעלה מ-20 מיליון כרטיסי SIM.

חברות תקשורת סלולרית, הנמצאות בשלבי מעבר לטכנולוגיית LTE, נזקקות לעתים קרובות לפלטפורמת SIM OTAמתקדמת כדי לענות על הצורך לנהל מרחוק כרטיסי SIMוהתקנים נשלפים (dongles). מערכת SIM OTAשל CALLUP מנהלת מרחוק את מחזור החיים של כרטיס ה-SIM החל מהפעלתו ע"י משתמש חדש, דרך שדרוגים ועדכוני נדידה, וכלה בביטול הכרטיס והחלפתו. באמצעות ממשק משתמש ידידותי  שאינו תלוי בספק SIMכלשהו, מערכת SIM OTA כוללת תכונות ויכולות שונות כגון היכולת לקבוע על איזה מפעילים סלולריים יתביית הטלפון של המנוי כשהוא במצב נדידה (roaming), ולפי איזה סדר עדיפויות, בהתאם להסכמים בין החברות.  תכונות נוספות הכלולות במערכת מאפשרות לאתר את מיקומו הגיאוגרפי של כרטיס ה-SIM, לשגר למנוי הודעת SMS על התחברותו למפעיל סלולרי מסויים בעת היותו במצב נדידה ועוד.

"הבחירה של חברת הסלולר האירופית ב-SIM OTAשל CALLUPמדגישה את מעמדנו כספקית של שירותי ערך מוסף מעולים, ומעידה על איכות מוצריה של CALLUPוהמקצועיות של הצוות שלנו. פלטפורמת ה-SIM OTAשלנו הוכיחה את עצמו כמערכת איתנה, המועדפת ע"י חברות תקשורת סלולרית על פני מערכות של מתחרים" אמר אלון רוט, מנכ"ל CALLUP. "העיסקה הנוכחית משקפת פעם נוספת את ההצלחה של המוצרים המוכחים שלנו במתן מענה לצרכים של מפעילים סלולריים מתוחכמים".

 

מערכת SIM OTA של CALLUP  כוללת מרכז שירות מובנה למסרים קצרים (SMSC) לניהול ההגדרות של SIM OTA. כמו כן כוללת המערכת תמיכה בכרטיסי 4G.

 

SIM OTAכוללת מערכת חכמה לניהול קמפיין המאפשרת עדכון מרחוק של פרמטרים על כל כרטיסי ה-SIMשל חברת הסלולר. המערכת חוזרת באופן אוטומטי על תהליך העדכון בכל כרטיסי ה- SIMשלא יכלו לקבל את העדכון המקורי בשל סיבות שונות, כגון מכשירים כבויים, או מנויים שהיו בנדידה.

 

באמצעות SIM OTA יכולות חברות תקשורת סלולרית ליצור רשימות תפוצה דינמיות המבוססות על קריטריונים שונים, כגון סוגי קבצים ותוכנם. רשימות התפוצה מאפשרות לחברות הסלולר לעדכן קבוצות ספציפיות של כרטיסים על פי פרמטרים המוגדרים מראש. בנוסף, הגרסה החדשה מאפשרת ניהול מקוון של כרטיס בודד.

 

דילוג לתוכן