חברת סופרקום רוכשת את הפעילות העסקית של POWAPOS

פתרון החומרה החלוצי של PowaPOS לסקטור הקמעונאי מאפשר לכל טבלט או סמארטפון להפוך לנקודת מכירה

חברת סופרקום, ספקית מובילה של פתרונות e-Government, בטחון הציבור, רפואה ופיננסים, הודיעה היום על רכישת הפעילות העסקית של PowaPOS, המפתחת של הפתרון האינטגרטיבי הנייד הראשון בעולם לנקודות מכירה, המבוסס על טבלט או מובייל. פתרון החומרה כולל אפליקציות לרשתות קמעונאיות המשולבות עם מערכת לתשלומים מאובטחים – הכל במארז פשוט, אטרקטיבי וחדשני עבור נקודות מכירה.
PowaPOS הטמיעה את פתרונותיה בלמעלה מ-20 מדינות ברחבי העולם ובמגוון יבשות לרבות בארה"ב, אירופה, אסיה, דרום אמריקה והיא שולבה בפתרונות התוכנה של למעלה מ-150 שירותי ענן בתחום התשלומים וניהול מלאי. סופרקום מאמינה כי טכנולוגיה זו היא פתרון בעל ערך מוסף ללקוחותיה ברחבי העולם בתחום התשלומים המאובטחים.
שדרת ההנהלה הבכירה של החברה, אשר מרביתה מורכבת מיוצאי VERIFONE העולמית, תישאר בתפקידה ותהיה אחראית על המשך הפעילות ועל חיזוק וביסוס מערך המכירות והפיתוח הקיימים, תוך התבססות על התשתית העולמית של חברת סופרקום.
PowaPOS פעילה בשוק הצומח של נקודות מכירה שהיקפו הגיע בשנת 2013 ל-36.86 מיליארד דולר (על פי נתוני Transparency Market Research) והוא יצמח בקצב שנתי ממוצע של 11.6% בין שנת 2014 ל- 2020
הפתרון החלוצי של PowaPOS אטרקטיבי במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים שיכולים להטמיע אותו בקלות ובמהירות ובעלויות נוחות יותר ללא שיעור בהשוואה למערכות קנייניות סגורות של יצרנים גדולים. עסק קטן ירכוש מעין תחנת עגינה של PowaPOS שאליה ניתן לחבר טבלט מסוג כלשהו – חלונות, אנדרואיד או iOS – וליהנות מפונקציונאליות מלאה ומאובטחת של נקודת מכר, זאת תוך שימוש באפליקציות ענן בתחום ה-POS והפעלת ציוד קצה מגוון כמו מדפסת, קורא ברקוד וכו'
אריה טרבלסי, מנכ"ל סופרקום: "רכישה סינרגטית זו מרחיבה את סל פתרונותיה של סופרקום בתחום התשלומים המאובטחים ומספקת לה גישה ללקוחות וערוצי הפצה חדשים. אנו נלהבים להזדמנות להשקיע בטכנולוגיות העתיד בתחום ה-POS. עתה ניתן לקהילה הצומחת של מפתחים בתחום ה-POS גישה לפתרונותינו המאובטחים בתחום זה. הצוות הניהולי הבכיר של PowaPOS הוא בעל ניסיון רב ומוכח בתחום התשלומים בחברות מהמובילות בעולם ואנו בטוחים כי הערך המוסף שלהם יורגש הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך."
צבי מטלנסקי, ממקימי PowaPOS: "ההצטרפות לסופרקום תאפשר לPOWAPOS להאיץ את תוכניות הצמיחה ולהעמיק את תשתיות החברה ובכך נוכל להמשיך ולהעניק ללקוחותינו ברחבי העולם פתרונות מובילים בתחומי הקמעונאות והתשלומים. הסינרגיה בין המוצרים תייצר ערך רב לפעילות של שתי החברות ותאפשר לנו לחזק את החומרה הייחודית אותה אנו מציעים לקהל לקוחותינו ברחבי העולם.

דילוג לתוכן