חברת ניסקו השלימה פרויקט אחסון ווירטואליזציה

חברת ניסקו השלימה פרויקט אחסון ווירטואליזציה

מבוסס מערכות מבית Dell ו- VMware

 

היקף הפרויקט מוערך בכ- 400 אלף שקלים

הפרויקט בוצע ע"י חברת BenefIT Technologies בשיתוף עם Dell ישראל

 

חברת ניסקו חשמל ואלקטרוניקה השלימה פרויקט אחסון ווירטואליזציה מבוסס מערכות מבית Dell ו-VMware. במסגרת הפרויקט הטמיעה החברה מערך אחסון ושרתיPowerEdge VRTX   Dell והיקפו נאמד בכ-400 אלף שקלים.

 

הפרויקט כלל העברת כל סביבת ה- Production של החברה למערכת אחסון מרכזית מדגם EqualLogic PS6210XVDell, והוספת מערך שרתי PowerEdge VRTX, הכוללים גם שטח אחסון משותף. כמו כן, הוחלפו השרתים שמנהלים את מערכת ה- Production בשרתים מסדרת M620 החדשה בתצורת שרתי להב על גבי מערך ה- VRTX. היתרון במערכות האחסון מסוגEqualLogic  Dellהוא בראש ובראשונה במרחב ההתאמה הזמין על פי צרכי הלקוח. מעבר לכך, המערכות קלות מאוד לניהולומאפשרות אינטגרציה מלאה עם סביבות ווירטואליזציה שונות, ללא עלות נוספת.

 

הפרויקט כלל גם שינוי תוכנה וביניהם הטמעה של תוכנת הגיבוי AppAssureDell לניצול שטחי האחסון המשותפים של ה VRTX, שינוי זה טרם ליעילות מנגנון הגיבוי וצמצום חלונות הגיבוי באופן משמעותי.

 

כמו כן, שודרגו בהיקף רחב 100 תחנות ה- VDI הקיימות, הפועלות בסביבת VDI של VMwareוהוחלפו בתחנות Zero Client מבית Dell Wyse. המעבר לתחנות Zero Client טומן בחובו יעילות גבוה יותר, זמינות גבוהה יותר של מחשבי הקצה, אורך חיים גבוה יותר וניהול מרכזי של היחידות.

 

לדברי יניב כליף, מנהל תשתיות המחשוב בחברת ניסקו: "המניע לפרויקט היה הצורך במערכות יעילות יותר ועתירות ביצועים שנועדו לשפר את תשתיות המחשוב בחברה. הבחירה ב- Dell מאפשרת לנו תמיכה טובה ורחבה יותר ביעדי הארגון, גידול בנפחים תוך גידול בביצועים (Scale UP), וזמינות גבוהה של המערכות נוכח העובדה שהחברה עובדת מסביב לשעון".

 

יניב הוסיף כי "מערכת האחסון של Dell מספקת לנו יכולת ניטור, תפעול וניהול קלה. העובדה שכל יכולות התוכנה הנוכחיות והעתידיות כלולות בפתרון מאפשרת לנו לגדר הוצאות בשנים הקרובות ולהוריד סיכונים. יחד עם מערך ה- VRTX שיפרנו את ביצועי המערכות לעומת המערכות הקיימות, וצמצמנו את חלונות ההשבתה לצרכי תחזוקה באופן ניכר. בנוסף, ע"י התמיכה הרחבה של BenefIT Technologies שמלווים אותנו לאורך שנים, ויחד עם אדיר דידי מנהל תחום הווירטואליזציה ב חברת BenefIT Technologies, ביצענו את הפרויקט ללא תקלות וללא השבתה של הפעילות הארגונית".

 

לדברי אביב זיסו, Account Executiveבצוות המכירות של Dell ישראל: "מערכות האחסון EqualLogic  ניתנות להרחבה לפי צרכי הלקוח, הן קלות בניהול  ומספקות ללקוחות את כל הפונקציונליות הנדרשת לניהול, לרבות אינטגרציה עם סביבות הווירטואליזציה השונות, בסיסי נתונים, המשכיות עסקית,  איזון עומסים חכם ועוד –  כל זאת ללא עלות נוספת. הפתרון בחברת ניסקו כלל מערכת  VRTX  תחנות קצה, פתרונות תוכנה וחומרה  המשלימים  פתרון דל מקצה לקצה".

* הפרויקט בוצע ע"י חברת BenefIT Technologies בשיתוף עם Dell ישראל.

דילוג לתוכן