חברת נטפים העבירה את תכנון מערכות ההשקיה לחקלאות לעולם התלת-מימד

חברת נטפים, מהמובילות בעולם בתחום טכנולוגיית ההשקיה בטפטוף, אימצה את השימוש בתוכנת התכנון והעיצוב המכני – ה-Inventor של אוטודסק, כחלק ממהלך המעבר לשימוש ב-Autodesk Product Design Suit Premium. השימוש בתוכנה אפשר לחברה, המתמחה בפיתוח ואספקת פתרונות לה חברת נטפים, מהמובילות בעולם בתחום טכנולוגיית ההשקיה בטפטוף, אימצה את השימוש בתוכנת התכנון והעיצוב המכני – ה-Inventor של אוטודסק, כחלק ממהלך המעבר לשימוש ב-Autodesk Product Design Suit Premium. השימוש בתוכנה אפשר לחברה, המתמחה בפיתוח ואספקת פתרונות להגדלת תפוקות יבולים חקלאיים תוך חיסכון מרבי במים, לקצר תהליכי תכנון והפקת שרטוטים. במקביל, מאפשרת התוכנה לצייד את צוות המכירות בשטח בדוגמאות תלת מימד של מוצרים חדשים לטובת המחשה מהירה של קונספטים ורעיונות והמחלקה הגרפית יכולה להדפיס את התמונות ולהשתמש בהם לפרסומים השונים.
 
 
הביקוש ההולך וגדל למוצריה של נטפים הוביל לגידול מתמשך בהיקפי הפעילות של החברה ולצורך בפתרונות חדשים. "עד לא מכבר הפיקו את השרטוטים המכלוליים של המנגנונים ומערכות ההשקיה באמצעות תוכנת דו מימד והפקת השרטוטים הייתה איטית ולא תמיד ברורה", אומר בני דונביץ', ממחלקת תכנון מערכות השקיה לחקלאות בנטפים. "כשעובדים על מספר מערכות השקיה במקביל מדובר בהיקף עצום של רכיבים ותהליכים ומטבע הדברים נוצר כר נרחב לטעויות ולבזבוז זמן ומשאבי מערכת. על מנת לייעל את תהליך הפקת השרטוטים ולהתמודד עם היקפי העבודה הוחלט לעבור לפתרון תוכנה ייעודי לתחום – תוכנת תיב"ם של אוטודסק, עם מודולים ייחודיים לתכנון בתלת מימד".
 
 
"ניתן לומר בביטחון כי המטרה שלנו בנטפים לייעל תהליכים ולחסוך זמן והוצאות מיותרות נמצאת ללא ספק על המסלול הנכון" אומר אילן ישראל מנהל חטיבת אוטודסק בקבוצת תים. "חברת נטפים רכשה את Autodesk Product Design Suite Premium כפתרון מקיף ליצירת אב טיפוס דיגיטאלי, תכנון ועיצוב מוצר בתלת מימד בנוסף לתוכנות אוטודסק אחרות שמשמות מחלקות שונות בנטפים כגון: AutoCAD Electrical, AutoCAD MAP, AutoCAD Civil ו- AutoCAD LT,
 
לדברי דונביץ', המעבר לעולם התלת מימד חולל שינוי משמעותי בתהליך העבודה בחברה. "במקום  להכין רשימת חלקים וכמויות ידנית של כל החלקים שאני מחבר זה לזה כדי לבנות את מערכת ההשקיה הנדרשת, עם הפתרון של אוטודסק אני עושה זאת בלחיצת כפתור. אוטודסק היא חברת התוכנה היחידה בעולם המציעה פתרון מלא ליצירת אב טיפוס דיגיטלי, נגיש ועתיר יכולות. היא מאפשרת ליצור, לנהל, לדמות, לבחון, לממש רעיונות ולפשט משמעותית את תהליך התכנון והייצור."
 
"מעבר לשיפור בהיבט התכנוני התוכנה תורמת לנו גם בהיבט השיווקי עסקי", מספר דונביץ'. "היכולת להפיק מהתוכנה תצוגה ויזואלית של כל מערכת השקיה בכל קונפיגורציה ולהציגה בפני לקוחות בכל שלבי העסקה, לא היתה לנו לפני שרכשנו את התוכנה. זו דוגמא מצוינת של תמונה אחת שווה אלף מילים שמאפשרת היום לקצר תהליכי המכירה משמעותית ולסגור עסקאות מהר יותר. ה- Inventor של אוטודסק מאפשר לנו לעשות יותר במינימום משאבים". 

דילוג לתוכן