חברת נטאפ מכריזה על שיתוף פעולה עם Google בענן

חברת נטאפ (NetApp), חברת ניהול האחסון והנתונים המובילה בשוק, חושפת סדרת חידושים ופתרונות חדשים, במסגרת פתיחת מרכז תדרוך מנהלים החדש שלה –  Data Visionary Center. החברה מכריזה על פתרון חדש – NetApp® Cloud Volumes לפלטפורמת Google Cloud. הפתרון החדש מספק ללקוחות שירות אחסון קבצים מנוהל לחלוטין ומקומי לענן, המשולב עם GCP  (Google Cloud Platform). גרסה זו היא שלב ראשון בשותפות, המגובה על-ידי מאות אלפי לקוחות, עם המנהיגות של Google Cloud בתחומי פיתוח היישומים, הניתוח והלמידה החישובית. זוהי הרחבה של פתרון המוצע גם בעננים אחרים כמו AWS ו-AZURE. בנוסף מציגה נטאפ מערכת Flash בעלת ביצועים גבוהים עם חיבור לענן, המיועדת להפעלת יישומי בינה מלאכותית (AI) ויישומים תובעניים מבחינת מחשוב, לצד תוכנה חדשה וחדשנית להבטחת תשתית משופרת המותאמת לענן לצורך שמירת נתונים.

 

"חברות בוחנות יותר ויותר את השימוש בטכנולוגיות, נתונים וענן כדי להאיץ את העסק שלהן", אמר ג'ורג קוריאן,  מנכ"ל NetApp . "כמובילה בתחום שירותי נתונים בענן היברידי, נטאפ נמצאת במקום ייחודי שמאפשר לה לעזור לאותן החברות ליצור הזדמנויות שוק חדשות, על-ידי פריסה מהירה של טכנולוגיות חדשות. רק נטאפ עוזרת לשלב נתונים עם Flash בעלי ביצועים מובילים בעננים המובילים בעולם, כדי לספק מחשוב אלסטי ומנועי ניתוח רבי עוצמה".

 

"חברות נמצאות במסלולים שונים לקראת הענן, כל אחת עם תלות ייחודית משלה", אמרה דיאן גרין, מנכ"לית Google Cloud.‏ "Google Cloud ו-NetApp מחויבות למצוא דרך לפשט את המסע הזה, להגיע ללקוחות בשלב שבו הם נמצאים ולהאיץ את החדשנות. NetApp Cloud Volumes ל-Google Cloud Platform‏ הוא שירות אחסון בעל ביצועים גבוהים הכולל תכונות ניהול מתקדמות והמעניק ללקוחות שלנו את החופש לעבור לענן בקצב שלהם".

 

גיא רחמים, CTO נטאפ ישראל: "רתימת כל הנתונים הדרושים ליישומי AI יעילים היא משימה מאתגרת מבחינת הפתרונות המסורתיים. נטאפ  משלבת שירותים מובילים של נתונים בענן ציבורי ופתרונות Flash המחוברים לענן, דרך Data Fabric, על מנת לעזור ללקוחות להפוך את נכסי הנתונים שלהם לאוטומטיים ולהפיק מהם רווח".

דילוג לתוכן