סרטון של חברת מלאנוקס טכנולוגיות - על חשיבות ביטחון המידע בעקבות הפריצה ל HBO

חברת מלאנוקס טכנולוגיות מדורגת בין 50 חברות הטכנולוגיה בעלות הצמיחה המהירה ביותר בישראל.

זאת לפי דירוג Fast 50 של פירמת רואי החשבון Deloitte
חברת מלאנוקס טכנולוגיות, ספקית מובילה בתחום פתרונות ושירותי קישוריות חכמים מקצה לקצה, עבור שרתים ומערכות אחסון מידע, הודיעה היום (חמישי, 30.11) כי החברה דורגה, על ידי דירוג Fast 50 של פירמת רואי החשבון והייעוץ Deloitte, בין 50 חברות הטכנולוגיה הצומחות ביותר בישראל.
פתרונות הקישוריות החכמים של מלאנוקס, המבוססים על האתרנט והאינפיניבנד, נמצאים בשימוש בקרב התאגידים והארגונים הגדולים בעולם, חברות ענק, מוסדות ממשלתיים מובילים, אוניברסיטאות, בנקים בינלאומיים ועוד. כמו כן הפתרונות של מלאנוקס משמשים במאמצים גלובאליים חיוניים בתחומי הבינה המלאכותית, מכוניות אוטונומיות, מערכות למידה עמוקה, מחקרי חיזוי אקלים, הדמיה ממוחשבת, ביטחון לאומי ועוד.
"דירוג 50 חברות ההיי טק מתבסס על שיעור הצמיחה המתמשך לאורך 4 השנים האחרונות" כך אמר שלי תשובה, ראש מגזר ההייטק, המדיה והתקשורת, Deloitte ישראל, "להיות אחד מ-50 חברות הטכנולוגיות הצומחות בישראל זו אינדיקציה חזקה למנהיגות ולהישגיות של חברת מלאנוקס".
"אנחנו שמחים שנבחרנו להיות מבין 50 החברות הצומחות ביותר בישראל על פי דירוג Deloitte לשנת 2017", אמר איל וולדמן, נשיא, מנכ"ל ומייסד מלאנוקס, "הישג זה משקף את ההון האנושי האיכותי במלאנוקס, שממשיך ליצור פתרונות קישוריות חכמים, תחרותיים וטכנולוגיים מובילים לשרתים ופלטפורמות אחסון. הטכנולוגיה שלנו מאפשרת מחשוב עתיר ביצועים למרכזי המידע ביניהם, בינה מלאכותית, מחשוב ענן, ביג-דאטה, אבטחת רשתות, שירותים פיננסיים ועוד, על מנת לספק למשתמשים שלנו את ההחזר הטוב ביותר על ההשקעה. אני גאה בצוות שלנו, וכולי ציפייה להישגים הגדולים הבאים של החברה".

דילוג לתוכן