חברת לנדא מודיעה על מינויה של דפנה גרובר לתפקיד סמנכ"לית כספים (CFO)

רחובות, 23 אוגוסט, 2017 – חברת לנדא הודיעה של מינויה של דפנה גרובר לתפקיד סמנכ"לית כספים של חברת לנדא קורפורישן. דפנה מגיעה ללנדא עם ניסיון עשיר של יותר מ- 20 שנה בניהול כספי ותפעולי גלובאלי בעולם ההייטק. דפנה כיהנה בשנתיים האחרונות כמנהלת הכספים הראשית של כלל תעשיות. קודם לכן שימשה בתפקיד סמנכ"לית כספים ואחראית על התפעול בחברת נייס במשך למעלה משמונה שנים, וכסמנכ"לית הכספים של חברת אלווריון במשך כ- 11 שנים. דפנה בעלת תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה מאוניברסיטת תל אביב. היא תחליף בתפקידה את אילן סיגל שעבר עם משפחתו לשליחות בארה"ב.

ישי אמיר, מנכ"ל לנדא קורפורישן: "אנו שמחים על הצטרפותה של דפנה לחברת לנדא קורפורישן. אלו ימים מרגשים עבורנו, כאשר התחלנו במשלוח המכונות הראשונות ללקוחותינו ואנו נערכים להגדלה משמעותית נוספת של היקף פעילותנו. ניסיונה העשיר של דפנה בתעשיית ההייטק, בניהול כספים ותפעול בחברות ציבוריות וכן נסיונה בהצמחת חברות גלובאליות יסייע לנו להמשיך ולפתח את החברה שלנו להיות אחת מחברות ההייטק הגלובאליות הגדולות הפועלות מישראל והמובילה בענף הדפוס העולמי."

"אני מתרגשת להצטרף לחברה בעלת טכנולוגיה ומודל עסקי עם פוטנציאל אדיר", אומרת דפנה גרובר. "אני מצפה בכיליון עיניים לסייע בצמיחה העסקית ובבניית אחת החברות הגדולות בישראל והחברה המובילה בתעשיית הדפוס".

אמיר הוסיף: "אנחנו מודים לאילן על התרומה הגדולה שלו לחברה בשנות הצמיחה האחרונות ומאחלים לו הצלחה בדרכו החדשה. אנו מאחלים לדפנה הצלחה בתפקידה ואני שמח לעבוד עם מנהלת כה מוכשרת ומנוסה לצידי".

דילוג לתוכן