חברת טריפל סי דואגת להשכלת עובדיה:

תעניק מלגה ללימודים אקדמיים במרכז אקדמי דן, בהיקף עשרות אלפי ₪ 
המלגה תוענק במימון משותף של טריפל סי ומרכז אקדמי דן.
חברת טריפל סי היא חברת ה IT הראשונה, שהצטרפה לתכנית המלגות של מרכז אקדמי דן, על מנת להעלות את שיעור בעלי התואר האקדמי במגזר ה- IT וההיי-טק
 
טריפל סי מחשוב ענן, החברה הגדולה לשירותי מחשוב ענן, דואגת להשכלה האקדמית של עובדיה: החברה הודיעה כי תעניק מלגות ללימודים בתחום מערכות מידע ניהוליות או מדעי המחשב במרכז אקדמי דן, מרכז ללימודים אקדמיים, המתמחה בלימודים אקדמיים לתואר ראשון בתחום ההיי-טק וטכנולוגיות המידע (IT).
 
מרכז אקדמי דן וטריפל סי יממנו במשותף מלגות לעובדי טריפל סי בשיעור של עד 21,000 ₪ (7,000 ₪ לכל שנת לימודים) לעובדים, המעוניינים ללמוד לתואר אקדמי. חברת טריפל סי, המעסיקה כ- 100 עובדים, היא חברת ה IT הראשונה להצטרף לתכנית המלגות של מרכז אקדמי דן, כחלק ממהלך שנועד להעלות את שיעור בעלי התואר האקדמי במגזר ה- IT והיי-טק.
 
רמי נחום, מנכ"ל טריפל סי מחשוב ענן, אשר השיקה את הענן הציבורי הראשון בארץ, אמר: "טריפל סי נערכת לפריצה הצפויה כבר השנה בתחום מחשוב הענן וכחלק מן ההיערכות הזו החלטנו להשקיע גם בפיתוח תשתית הענן וגם בהרחבת ההשכלה והידע של עובדינו. טריפל סי שואפת שעובדיה יידעו לשלב טוב יותר בין תחום הטכנולוגיה לבין תחום הניהול ושיכירו טוב יותר את הצרכים של הארגונים בעידן הנוכחי ובעתיד. הענקת המלגות היא חלק משאיפתנו להגיע למצוינות במצב של תחרות גוברת ועליה בביקוש לשירותי הענן".
 
"מרכז אקדמי דן הקים קרן מלגות תעשייה אשר שמה דגש על שיתוף תעשיית ההי- טק וה- IT . אנו מברכים את חברת טריפל סי על היותה החברה הראשונה, אשר מציעה להשתתף במימון הלימודים לעובדיה כחלק מתפיסה נכונה כי תואר אקדמי מסייע להעצים את העובד ותורם באופן משמעותי ליכולותיו בארגון וליכולותו להתקדם ולהתפתח בתחום עיסוקו", אמרה ניצן אורחוף, סמנכ"ל השיווק והמכירות של מרכז אקדמי דן.
 
אורחוף הוסיפה: " על פי סקר שנערך לאחרונה על ידי מרכז אקדמי דן בקרב כ- 1,100 עובדים בחמש חברות שירותי IT בישראל עולה כי, כ- 34% מסך המועסקים בתחום ה- IT אינם בעלי תואר אקדמי. מרכז אקדמי דן פועל לקדם תהליך "אקדמיזציה" לעוסקים בתחום טכנולוגיות המידע ללא תואר אקדמי , קהל המוערך בעשרות אלפי אנשים. המטרה ביוזמה זו היא לשדרג את הידע והקריירה באמצעות קבלת התואר המשלב בין לימודים אקדמיים ללימודים מעשיים וקשר הדוק עם חברות הטכנולוגיה כבר במהלך הלימודים. מרכז אקדמי דן הוא המרכז הראשון בארץ אשר הוקם בשיתוף פעולה בין גורמים בכירים מהאקדמיה ותעשיית ההי-טק וה- IT ובתמיכתה,  מתוך הבנה עמוקה של  צרכי ליבת תעשיית ההי-טק וה-IT  בארץ ובעולם".
 

דילוג לתוכן