חברת הפצת הגז הבריטית SGN בחרה במוצר של CA לאבטחת אסטרטגיית הטרנספורמציה הדיגיטלית שלה

CA Technologies הודיעה כי חברת הפצת הגז הבריטית SGN בחרה במוצר CA Privileged Access Management לאבטחת תשתית הענן שלה. NessPRO, קבוצת מוצרי התוכנה של נס, היא מפיצת מוצרי CA Technologies בישראל.
SGN מפיצה גז טבעי וגז ירוק ל-5.9 מיליון בתי אב ועסקים בסקוטלנד, דרום אנגליה וחלק מצפון אירלנד.
"אבטחת מידע היא חיונית לאסטרטגיית החדשנות שלנו. CA Technologies היא השותף האידיאלי לאספקת הגנה מלאה. הפתרון שלה לאבטחת מידע, שהוא הטוב ביותר מסוגו, מסייע לנו להגן על סביבת הענן שלנו מפני הסיכונים הכרוכים במשתמשים פריווילגיים (privileged users)" אמר מו אהדוד, מנהל אבטחת המידע ב-SGN.
"CA Technologies גאה להיות שותפה מהימנה לתכנית ה-cloud-first transformation של SGN" אמר מרקו קומסטרי, המנהל הכללי של איזור אירופה, המזה"ת ואפריקה ב-CA. "מספיק רק חשבון פריווילגי אחד שקיבל הרשאה בלתי מתאימה כדי לגרום נזק נרחב לתשתית הארגון, לקניין הרוחני ולערך של המותג. פתרונותיה של CA Technologies משמשים מאות ארגונים החושבים קדימה, כמו SGN ".
SGN משתמשת ב-CA Privileged Access Manager כדי להגן על האפליקציות והנתונים בסביבת הענן של החברה, הפועלת על Amazon Web Services (AWS). באמצעות מתן גישה נכונה למשאבים הנכונים בזמן הנכון – ובמידת הצורך, ניטור גישה למניעת ניצול לרעה של הרשאות – הפתרון של CA עוזר לאבטחת הטרנספורמציה הדיגיטלית בחברה.
פתרון אבטחת המידע כולל מספר רב של יכולות שהוכחו כמיטביות (best practice) המגבילות, מנטרות ומתעדות פעילויות המבוצעות על ידי חשבונות פריווילגיים. בקרת גישה פריווילגית, המבוססת על תפקידים, ובקרת גישה משולבת (federated access control) מגינות על נתוני הזדהות (credentials), מאמתות את המשתמשים ומבצעות בקרה פרואקטיבית על פעילותם, כדי למנוע הפרות מדיניות, חשיפות והשבתות.

דילוג לתוכן