חן עמית, מנכ״ל חברת הפינטק Tipalti

חברת הפינטק Tipalti מעמיקה את השילוב עם PayPal לשיפור יעילות תשלומי ה-B2B

Tipalti, ספקית גלובלית של פלטפורמה לאוטומציה של ניהול ספקים ותשלומים, שדרגה את מערך שירותי התשלומים באמצעות PayPal שהיא מציעה ללקוחות החברה. מעתה, יוכלו הלקוחות לבצע תשלומים לספקים ברחבי העולם באמצעות PayPal,  בפלטפורמה שמספקת Tipalti, באותה קלות שבה הם מבצעים כיום תשלומים בשיטות העברת כספים אחרות דוגמת המחאות, US ACH, eCheck ואחרות. השדרוג התאפשר הודות ליתרונות של מערכת PayPal Payouts החדשה, והוא מאפשר ללקוחות Tipalti בקרה הדוקה יותר ותקשורת יעילה יותר עם שותפים עסקיים באמצעות ארכיטקטורה גמישה ומוטית שירות.

 

שיטת התשלום באמצעות PayPal משמשת כיום ברחבי העולם עסקים ממגוון תחומים, דוגמת מסחר אלקטרוני, גיימינג, אדטק, זירות מסחר מקוונות ושירותים מקוונים אחרים. "כאשר התשלומים הם מתחת לרף ה-500 דולר אנו רואים העדפה ברורה לשימוש ב- PayPal על פני שיטות תשלום אחרות״, אומר חן עמית, מנכ״ל ומייסד Tipalti. ״נוסף על כך, עסקים עם מודלים מסורתיים יותר יכולים להוסיף את PayPal ביתר קלות כאופציית תשלום לספקים ולערוצי המכירה שלהם״.

 

לדברי עמית, האתגרים העומדים בפני מחלקות הכספים והנהלת החשבונות בחברות שמציעות שיטות תשלומים שונות, הם אדירים, החל מניהול שיטות תשלום שונות דרך מסלולי אישורי תשלומים ועד ניהול מגוון סוגי מטבע זר, והתוצאה בהחלט יכולה להוביל לטעויות. השילוב ההדוק בין המערכת של Tipalti ו- PayPal יוצרת מקור בקרה אחד הן על תשלומי PayPal והן על תשלומים בשיטות המסורתיות יותר. Tipalti מנהלת את הוראות התשלום ומבצעת את כל ההליכים לתשלום, ובתוך כך היא מסירה למעשה את הצורך מכניסה לאינספור אתרים כדי לבצע את התשלום כהלכה.

 

״מקבלי התשלומים, שעובדים עם הלקוחות הבינלאומיים שלנו, יכולים לבחור לקבל תשלום במטבע המקומי שלהם היישר לחשבון ה- PayPal שלהם, ומדובר בתהליך פשוט״, אומר עמית. ״בכמה הקלקות ובשקיפות מוחלטת, אלפי ספקים יכולים לקבל את התשלום שלהם בקלות רבה ובלי להתעסק בהמרות מטבע. זו בהחלט דוגמה נוספת לאפשרות לנצל את החדשנות ואת הטכנולוגיה שפיתחנו לאורך השנים על מנת להפוך את התפעול הפיננסי אצל הלקוחות שלנו למשימה פשוטה ולא מורכבת״.

דילוג לתוכן