חברת הסייבר Safend משיקה פתרון הצפנה למכשירי קצה מבוססי Windows 10

חברת אבטחת הסייבר סייפנד, המתמחה באבטחת מכשירי קצה, השלימה את הפיתוח של חבילת האבטחה שלה למכשירי קצה בארגונים המריצים את מערכת ההפעלה Windows 10. לאחרונה נרכשה סייפנד על ידי סופרקום ומוצר זה הינו השחרור הראשון שיוצא לשוק מאז מהלך הרכישה.

החבילה – Data Protection Suite – כוללת מספר מודולים: מערכת הצפנה – Encryptor – שמצפינה את כל מידע המשתמש על הדיסק הקשיח, תוך אכיפת מדיניות כלל ארגונית המבטיחה כי מידע רגיש לא יוכל להיחשף בפני משתמשים לא מורשים (במקרה של אובדן או גניבה של מחשב נייד לדוגמה). מערכת שליטה ובקרה על התקנים נתיקים – Protector – מאפשרת שליטה על ממשקים פיזיים ואלחוטיים, חוסמת גישה לכל ההתקנים כמו כוננים נתיקים, Disk on Key או CD/DVD, אלא אם קיבלו אישור מפורש. בנוסף, מודול זה מצפין את המידע בהתקנים הנתיקים ומבטיח כי אובדנם לא יגרום נזק לארגון. כן כוללת החבילה פתרון למניעת זליגת מידע ממחשבי הקצה בארגון – Inspector – המנטר את כלל מידע המשתמשים ובעזרת מערכת חוקים חוסם זליגה של כל מידע רגיש מחוץ לארגון.

פתרון ההצפנה מבית סייפנד מתאפיין בהטמעה קלה, בתחזוקה נוחה ובשקיפות מלאה למשתמש הקצה שעובד כרגיל, ללא כל שינוי או התאמות מיוחדות.

חבילת האבטחה שפותחה בישראל נרכשה והוטמעה על ידי למעלה מ- 3,000 ארגונים בעשרות מדינות, כאשר עד היום נמכרו למעלה מ- 3 מיליון רישיונות לשימוש במוצרי החברה. בארץ היא הותקנה על ידי למעלה מ-100 מהארגונים הגדולים במגזר הפרטי והציבורי. (כולל בנקים, חברות ביטוח, בתי חולים, תעשיות, משרדי ממשלה ועוד).

החבילה בגרסת Windows 10 מוצעת עתה כשדרוג ללא תשלום לאלפי לקוחות החברה בארץ ובעולם שנמצאים בחוזי שירות. מספר ארגונים בארץ שעברו ל-Windows 10 כבר הטמיעו את הגרסה החדשה.

גיל אלפי, סמנכ"ל מכירות וטכנולוגיות Safend : Windows 10 עושה את דרכה ללב המגזר הארגוני, הזקוק כיום יותר מתמיד לפתרון הצפנה אמין ואיכותי. המערכת של סייפנד, שהוכיחה את עצמה בשוק העולמי, מתמודדת בשוק תובעני זה ומצליחה בקרב הארגונים הגדולים בישראל ובעולם. Windows 10 תרחיב את התפוצה של מכשירים ניידים ארגוניים המכילים מידע רגיש והדבר מהווה פוטנציאל גדול עבור הפתרון שפותח בישראל. על כך יעידו ההתקנות הראשונות של גרסה זו למערכת ההפעלה החדשה שהחלו להתבצע בקרב ארגונים מובילים בארץ".

דילוג לתוכן