קבוצת Sckipio

חברת הסטארט-אפ Sckipio הודיעה על גיוס של 10 מיליון דולר המביא את סך גיוסיה ל-50 מיליון דולר

את סבב הגיוס הובילה חברת Megachips היפנית ולצידה השתתפו כל מהמשקיעים הקודמים בחברה

 

רמת גן, ישראל – 8 במאי 2018 – חברת סקיפיו טכנולוגיות, שהינה מהיצרנים המובילים של רכיבי G.fast, הודיעה בכנס ההשקעות של אינטל קפיטל על גיוס של 10 מיליון דולר אותו הובילה חברת Megachips היפנית. סך גיוסי ההון של החברה הוא -50 מיליון דולר. אינטל קפיטל, פיטנגו, ג'מיני, ג'נסיס, אמיתי ונצ'רס, אביב ונצ'רס, קרן סירטק וקרן אקסס ונצ'רס השתתפו בגיוס זה. גיוס זה ינוצל לתמיכה בפריסה הגלובלית של ציוד G.fast בקרב ספקי שירות מובילים בעולם.

סקר שוק עדכני של חברת Broadbandtrends מצא כי 80% מספקי השירות המובילים בעולם מתכוונים לפרוס ציוד G.fast עד סוף שנת 2018. "G.fast היא טכנולוגיה מאד חשובה, בייחוד עבור בניני מגורים" אומרת תרזה מסטרנגלו, מייסדת חברת Broadbandtrends.

"אנו מאמינים בפוטנציאל הגדול של מערכות G.fast ואנו רואים בחברת סקיפיו כשחקן מרכזי בשוק" אומר אקירה טקטה, מנכ"ל ונשיא Megachips. "פרמטר נוסף שהיה מאד חשוב לחברת Megachips הינו ההכרות הארוכה והעבודה המשותפת עם הנהלת חברת סקיפיו. אנו מאמינים בצוות של החברה וביכולתו להמשיך ולהוביל את השוק".

"לחברת סקיפיו יש צוות מקצועי ומנוסה. הטכנולוגיה אותה פיתחה החברה כוללת את החידושים האחרונים בעולם התקשורת" אומר דוד באום מנכ"ל חברת סקיפיו. "הגיוס הנוכחי יאפשר לחברה להמשיך ולהוביל את שוק G.fast  “

דילוג לתוכן