מייסדי הילו, משמאל לימין, המנכ"ל אור דנון, מנהלת פיתוח עסקי הדר צייטלין,וה-CEO אבי בלום

חברת הסטארט אפ Hailo תארח meetup ראשון בישראל בנושא הטמעת AI במכשירי קצה

חברת סטארט אפ ה-AI הישראליתHailo  (www.hailotech.com), המפתחת מעבד ל-deep learning עבור יישומי קצה, תארח במשרדיה בתל אביב מפגש meetup ראשון בישראל בנושא הטמעת בינה מלאכותית במכשירי קצה. המפגש, שיתקיים ב-20 בפברואר במשרדי החברה, יציג גישה מהפכנית המאפשרת פריסה המונית של יכולות deep learning ביישומי קצה מבוססי מצלמה, וידון בבעיות הנוגעות לתכנון מעבדים יעילים ללמידה עמוקה.

 

Hailo מפתחת מיקרו-מעבד המבוסס על טכנולוגיה פורצת דרך עבור יישומי deep learning, שיספק ביצועי דטה סנטר במכשירי קצה. המעבד של Hailo תוכנן להתאים למכשירים משובצים על מנת לאפשר להם לעבד וידאו ברזולוציה גבוהה ובזמן אמת תוך שימוש באלגוריתמים של למידה עמוקה וכל זאת בצריכת הספק, גודל ועלות מופחתים משמעותית.

 

"שוק החומרה לבינה מלאכותית מתמודד עם חסמים משמעותיים", אמר אבי באום, CTO ומייסד משותף של Hailo, שידבר ב-meetup. "למרות זאת, הניסיונות לספק מענה לחסמים אלה אינם מוצלחים. Hailo הגיעה למסקנה שבכדי לשבור את החסמים הנוכחיים יש לתכן מחדש באופן מלא את היכולות החישוביות של מעבדים – וכך אנו עושים בפיתוח שבב ה-Hailo-8™ שנוציא לשוק במהלך השנה".

 

במהלך הmeetup-, צוות המהנדסים של Hailo  ינתחו לעומק את הבעיות הנוגעות לתכנון מעבדים ומאיצים יעילים ללמידה עמוקה, וייענו על השאלה האם הפתרונות הקיימים נותנים מענה מספק. כמו כן, תינתן הזדמנות למהנדסי בינה מלאכותית מחוץ לחברה ללמוד מהניסיון הרב שיש למהנדסי Hailo לגבי שיטות הקוונטיזציה ל- 8 ביט שפותחו בחברה ושמראות שיפור משמעותי ביחס לפתרונות קיימים.

 

Hailo הודיעה לאחרונה על הרחבת סבב A ל-21 מיליון דולר בהובלת הקרן הסינית Glory Ventures. במקביל, Hailo פותחת הרשמה לתכנית Fast Track עבור לקוחות נבחרים שיקבלו את ההזדמנות לבדוק את הגרסה הראשונה של מעבד ה-deep learning Hailo-8™ . משתתפי התכנית ממגוון שווקים יוכלו גם לפתח ולבנות אבות טיפוס של מוצרי ה-deep learning שלהם על בסיס המעבד של החברה.

 

הצוות המוביל של Hailo, שהוקמה בפברואר 2017, הם המנכ"ל אור דנון, ה-CTO אבי באום והדר צייטלין, המכהנת כמנהלת הפיתוח העסקי של החברה. דנון, חתן פרס ביטחון ישראל ובוגר תכנית "תלפיות", שירת ביחידה הטכנולוגית של חיל המודיעין טרם הקמת החברה. ה-CTO אבי באום מילא שורה של תפקידים בחברת Texas Instruments, בה עבד כ-13 שנה לאחר שירות באותה יחידה טכנולוגית. בין היתר שימש באום כ-CTO של תחום הקישוריות האלחוטית בחטיבת המעבדים המשובצים ב-TI וכיהן בתפקידי ניהול קבוצת ארכיטקטורה והנדסת מערכת. שותפתם להקמת החברה הדר צייטלין, בוגרת תכנית "תלפיות" גם היא, שירתה כתשע שנים ביחידה הטכנולוגית, ובמהלך שירותה זכתה בפרס הרמטכ"ל למצוינות טכנולוגית. לפני הקמת Hailo, שימשה צייטלין כמנהלת המוצר הראשונה בחברת Via.

 

בהובלת צוותי הפיתוח של Hailo שותפים מהנדסי פיתוח חומרה ותוכנה בכירים, יוצאי קהיליית המודיעין וחברות דוגמת אינטל, ברודקום ומלאנוקס. החברה מעסיקה כ-50 עובדים וממוקמת בתל אביב.

 

מפגש ה-meetup יתקיים ב-20.2.19 בין 17:30 ל-20:00 במשרדי Hailo במגדל אלון 2, רח' יגאל אלון 94 קומה 15 בתל אביב.

ניתן להירשם ל-meetup בכתובת https://hubs.ly/H0grjhb0

 

דילוג לתוכן