חברת הסטארטאפ AppsVillage השלימה סיבוב גיוס Seed של מיליון דולר

AppsVillage חברת סטארטאפ אשר הופכת כל דף פייסבוק לאפליקצייה תוך 15 שניות בלבד, הוקמה לפני כשנה על ידי מאקס בלובנד, שחר היידו ונדב דניאל ; לאחר הגיוס צפויה החברה להגדיל את מערך המכירות בארה"ב
לאחר 4 חודשים בלבד שהשיקו בארץ ו כ 1000 בתי עסק שיצרו אפליקציה בקלות, AppsVillage הישראלית השלימה גיוס של סיבוב seed של מיליון דולר. החברה הוקמה לפני כשנה על ידי מאקס בלובנד, שחר היידו ונדב דניאל, מדובר במיזם השני של השלושה. לאחר הגיוס צפויה החברה להעסיק עובדים נוספים בארץ.

AppsVillage הינה פלטפורמה הנותנת מענה לעסקים בהקמת אפליקציה במרחק הקלקה ללא עלויות פיתוח.
לאחרונה נכנסה החברה לשוק האמריקאי עם התעניינות רבה מצד העסקים הקטנים והגדולים במדינות. לאחר הגיוס צפויה החברה להגדיל את המכירות בארה"ב.

"אנחנו מאפשרים כל בעל עסק ועצמאי לייצר לעסק שלו אפליקציה ולהפיק ממנה ערך אמיתי ללא ידע מוקדם ובעלות שווה לכל עסק. זה מרגש לראות יותר ויותר עסקים מייצרים לעצמם אפליקציה מדי יום" אומר מאקס בלובנד, מייסד ומנכ"ל AppsVillage .
AppsVillage פתחה פלטפורמה הנותנת מענה לעסקים בהקמת אפליקציה, במרחק הקלקה ללא עלויות פיתוח. כמעט לכל עסק עצמאי כיום יש עמוד עסקי בפייסבוק וכעת בעזרת הפלטפורמה העסק יכול לעבור לשלב הבא בעולם העסקים ולקבל אפליקציה להגשה עשירה ומכירתית בהליך מהיר של כמה דקות.
כל אפליקציה עוברת בדיקה יסודית על מנת לעמוד בכל הקריטריונים של חנויות ה- AppStore ו-GoolgePlay. היא מוכנה להורדה עד שבוע ימים מרגע אישור בעל העסק וזמינה להורדה ב-AppStore ו GooglePlay.
את העסקה ליוותה עו"ד אנה משה ממשרד פרל כהן לצר צדק

דילוג לתוכן