חברת המחקר פורסטר מציינת את Open Text כמובילת תעשייה בניהול רשומות

Records Management Open Text זכה בדירוג הכולל הגבוה ביותר עבור היצע נוכחי. אינטגרציות עם SAP ו- Microsoft Sharepoint הן גורם בחירה מכריע עבור ארגונים רבים
Open Text, מובילה גלובלית בניהול תוכן ארגוני (ECM) המיוצגת בישראל על ידי טופ סולושנס מקבוצת רמדור, הודיעה כי חברת המחקר פורסטר ריסרץ' הכתירה את Open Text כחברה מובילה ב- The Forrester Wave: Records Management, Q2 2009.
Records Management Open Text זכה בציון הכולל הגבוה ביותר עבור היצע האספקות הנוכחי שלו.
פורסטר פיתחה מערך מקיף של 89 קריטיוני הערכה, וקיבצה אותם לשלוש קטגוריות-על: ערך נוכחי, אסטרטגיה, ונוכחות בשוק.
שמונה יצרנים הוערכו בדוח זה, אשר לפיו ציות לתקנת חוקיות ו- eDiscovery מקדמים ניהול רשומות. "ארגונים צריכים גישת ניהול רשומות קונסיסטנטיות כדי להתמודד עם הכמויות העצומות והגיוון של תכנים, וכדי לעמוד בצרכי מניעת סיכונים חוקיים", קובע הדוח. "גידול מהיר בתוכן דיגיטלי בא במקביל לגידול בדרישות מורכבות של ציות לרגולציה ו- eDiscovery, המקשות על מאמצים ארגוניים. גיוון ביישומים, כלים וסוגי קבצים לצד ארכיטקטורות מידע לא מתועד ולא מאורגן, תביעות משפטיות גוברות, חוקים משתנים במהירות ומערכת יצרנים מפוצלת; כל אלה מחמירים עוד יותר מצב זה".
 הדוח ממשיך וקובע כי ארגונים חייבים עתה להתמקד בחמש מגמות מרכזיות להערכת אופציות ניהול רשומות, כולל דרישות גוברות למניעת סיכונים ואתגרים משפטיים, דרישות מתפתחות להסמכת ניהול רשומות, והמיקוד הגובר במעבר של רשומות פיזיות לכיוון מערך רחב יותר של נכסים דיגיטליים.
 בפרופיל של פתרון Open Text, קובע הדוח כי: "Records Management Open Text מציע לארגונים יכולות חזקות של ניהול רשומות פיזיות ותמיכה בניהול שימור רשומות, עבור מגוון רחב של סוגי תוכן אלקטרוני ויישומים.
Open Text ממשיכה להשקיע בהסמכת ניהול רשומות, ומשלימה את חוזקות המוצר שלה עם פלטפורמת ה- ECM שלה, תפקודיות FRM (ניהול רשומות מאוחדות), יישומי מסרים, ומערכת ארכוב נתונים וקבצים מובנים פרי פיתוחה.
בנוסף ליכולות מוצקות של ניהול רשומות, האינטגרציות המובנות של Open Text עם SAP ו Microsoft Sharepoint, עושות אותה לבחירה משכנעת עבור ארגונים רבים".
 "בשל הגידול הדראמאטי בכמויות התוכן מכל פינות המשרד ומחוצה לו, חשוב היום יותר מאי פעם לארגונים לשלוט על תוכן זה עבור מטרות עמידה ברגולציה", אומר שי עבאדי, ה- CTO של טופ סולושנס, נציגי Open Text בישראל.

דילוג לתוכן