חברת הייעוץ הישראלית ל- ERP אורגנו מצטרפת אל רשת השותפים הגלובלית של IQMS

אורגנו מביאה ידע עמוק ב- ERP ולגבי הדרישות בשוק הישראלי של גופים עסקיים וממשלתיים, כדי לסייע ליצרנים לבצע אופטימיזציה באמצעות תוכנות ERP ו- MES של IQMS
פאסו רובלס, קליפורניה, 19 בדצמבר 2017, (BUSINESS WIRE) :
IQMS, יצרנית מובילה של תוכנת ERP ו- MES (manufacturing execution system), הכריזה כי Oregano Information Systems(אורגנו), חברת ייעוץ ישראלית מובילה עם מומחיות נרחבת בתכנון משאבים ארגוני (ERP), הצטרפה לרשת השותפים הגלובלית של IQMS.
אורגנו מביאה ידע נרחב במערכות ERP, אשר בא לידי ביטוי בהבנה עמוקה של דרישות הלקוחות וביכולת שלה לספק את הפתרון הטוב ביותר שניתן לצרכי הלקוחות. המומחיות של אורגנו בהטמעה ואימוץ נסמכת על עשורי שנים של ניהול פרויקטים להטמעה, אספקת שירותי אימוץ ואינטגרציה, ואספקת הכשרות ותמיכה טכנית. החברה הממוקמת בנתניה משרתת בסיס רחב של חברות ייצור מקומיות ובינלאומיות ברחבי האזור.
כשותפה של IQMS, אורגנו תרחיב את התמיכה האזורית שלה בתוכנת IQMS, ותסייע ליצרנים להטמיע ולהוציא את הערך המירבי מהשימוש ב- IQMS. המומחיות של אורגנו בהטמעת ERP ובניהול פרויקטים משלימה את הערך של תוכנת IQMS, אשר תוכננה במיוחד ליצרנים, ומשלבת יכולות ERP ו- EMS במערכת אחת – אשר יכולה לרוץ בהפעלה מקומית או בענן. כתוצאה מכך, הלקוחות של אורגנו יקבלו כעת גישה לתוכנה ושירותים הכוללים תמיכה ומתודולוגיות ייצור מתקדמות.
"יצרנים מסוימים יכולים להסתדר עם מערכת ERP גנרית, אבל רבים צריכים פתרון תוכנה ייעודי. ל-IQMS יש את הפתרון, עם מערכת ייצור מלאה, כולל MES", אמר יוסי הורוביץ, מנכ"ל אורגנו. "אנו נרגשים להביא את תוכנת IQMS לשוק שלנו ולהציע ללקוחות אפשרות בחירה חדשה. IQMS היא שותף מושלם עבורנו בעולם הייצור הישראלי".
"כדי להביא יצרנים להצלחה נדרשים, לא רק יכולות טכנולוגיות, אלא גם הבנה מקיפה של הדרישות העסקיות והממשלתיות", אמר גארי נמרס, נשיא ומנכ"ל IQMS. "אורגנו היא תוספת מצוינת לצוות השותפים הגלובלי של IQMS. הניסיון שלה באזור, בשילוב גישה גמישה שהיא מביאה לפרויקטים והבנה עמוקה בייצור ושל הטמעת ERP, הופכים את אורגנו למתאימה ביותר להוביל את המאמצים שלנו בישראל ובשווקים באזור".

דילוג לתוכן