חברת הטכנולוגיה רדיס לאבס מארחת סטודנטים מתמחים מארה"ב

כבר התרגלנו לראות תכניות התמחות שונות בישראל. ברם, באחרונה טרנד המתמחים מתרחב ומפגיש לא רק סטודנטים ישראלים עם חברות ישראליות, אלא גם סטודנטים מארה"ב ומאירופה עם חברות ישראליות כחול לבן. הטרנד נהוג כעת בעיקר בתחום ההייטק והטכנולוגיה, אך על פי כל ההערכות צפוי להתרחב לתעשיות נוספות בארץ; אמריקאים צעירים מגיעים לשהות בישראל תקופה, ממש כמו בתגלית, ולצד האלמנט החברתי זוכים גם לערך קרייריסטי מאוד גדול.

באחרונה, הגיעה לסיומה תכנית התמחות כזו בחברת רדיס לאבס (Redis Labs) הישראלית. "החברה שמחה לפתוח את שעריה לסטודנטים יהודים מהתפוצות ולתת להם טעימה מהחדשנות הישראלית", מסבירה עדי שטרן, דירקטורית משאבי אנוש בחברה ומוסיפה, "מעבר לחיזוק הקשר עם יהודי ארה"ב והקהילות מהן מגיעים הסטודנטים אלינו, אנו מאמינים כי הצעירים לומדים פה שיעור חשוב לחיים".

דנית בן משה (20), סטודנטית למשאבי אנוש באוניברסיטת סן-חוזה, בארה"ב התמחתה במשך חודשיים ברדיס לאבס. ההתמחות נעשתה במסגרת פרויקט Onward, שמטרתו להביא סטודנטים מארה"ב להתמחות בארגונים ישראלים. "אין ספק שההתמחות בישראל היא חוויה מעצימה שבטוח תתרום לקריירה שלי", ציינה בן משה.

החברה מוסרת כי סטודנטים כמו בן משה תורמים בצורה משמעותית ומשאירים חותם אמיתי. "דנית עשתה בתקופה יחסית קצרה פרויקטים מגוונים ומשמעותיים בתחום הלימוד שלה, משאבי אנוש. כמו כן, היא סייעה במינוף החברה בערוצי הסושיאל מדיה באינטרנט במטרה לגייס עובדים נוספים לחברה", מוסיפה שטרן, "החברה שלנו חווה צמיחה משמעותית, וברור שהתרומה של דנית וסטודנטים כמוה משמעותית וחשובה. אין לי ספק שהתרומה באה לידי ביטוי גם בהסברה הישראלית לעולם, שכן אחרי ימים ארוכים במחציתנו הישראלים היא תהיה שגרירה אמיתית של אומת הסטארטאפ ניישן".

 

דילוג לתוכן