חברת הטכנולוגיה אפלייד מטיריאלס יוצאת בקמפיין ארצי רחב ויוצא דופן לגיוס עובדים

החברה גייסה בשנה האחרונה למעלה מ- 300 עובדים
חברת הטכנולוגיה אפלייד מטיריאלס עולה בקמפיין ארצי רחב היקף ויוצא דופן לגיוס עובדים. התחרות על עובדים מוכשרים בתחומי ההנדסה נמצאת בעליה חדה בשנים האחרונות, לאור גידול ניכר בביקוש לעובדים בעלי הכשרה וניסיון רלוונטיים. באפלייד מטיריאלס ישראל, הנמצאת בתנופה צמיחה משמעותית וכבר גייסה בשנה האחרונה כ- 300 עובדים חדשים, החליטו לשבור את הכללים המקובלים בתחום גיוס כח אדם ולצאת בקמפיין שיווקי ארצי לא שגרתי בהשקעה רחבת היקף.
בקמפיין אין ניסיון להתחנף למועמדים או לפתות אותם בפינוקים המאפיינים בדרך כלל את מגזר ההיי-טק. בחברה בחרו להדגיש דווקא את האתגר הרב בעבודה המאפיינת את פעילות אפלייד מטיריאלס בפיתוח וייצור של מכונות ומערכות טכנולוגיות מורכבות ביותר. מרבית התפקידים המוצעים כוללים, בין היתר, צורך בהבנה ושימוש במקצועות טכנולוגיים מגוונים מתחומי התוכנה, ההנדסה והמדעים המדויקים.
הסלוגנים שילוו את הקמפיין כוללים מושגים מעולם העבודה של חברות היי-טק וביטויים המסמלים, באופן מטאפורי, אתגר. בין הסלוגנים: "סיסמת כניסה למערכת: ספרטה", "יום גיבוש: איש הברזל", "רכב ליסינג: ג’יפ סופה". הסגיר המשותף – "לא אמרנו שיהיה קל – הגיע הזמן למשרה מאתגרת". הקמפיין יעלה בפריסה ארצית רחבה הכוללת עשרות שלטי חוצות בדגש על מרכזי הייטק מרכזיים ברחבי הארץ, עיתונות ארצית ודיגיטל וכן תשדירים ברדיו.
אפלייד מטיריאלס פונה למהנדסים ומדענים בעלי ניסיון מקצועי וניהולי עשיר כמו גם לעובדים בתחילתם דרכם עם מעט שנות ניסיון. בנוסף, בחברה גם עשרות משרות רלוונטיות לבעלי השכלה אקדמאית בתחומי ההנדסה והמדעים המדויקים הנמצאים בתחילת דרכם המקצועית. בין המשרות: מהנדסי/ות תוכנה, מפתחי/ות אלגוריתמים, מהנדסי/ות מערכת ופיזיקאי/ות, מנהלי/ות מוצר בכירים ומנהלי/ות Business Management, מהנדסי/ות אינטגרציה ומהנדסי/ות תעשיה וניהול. בנוסף, טכנאים/ות, הנדסאים/ות ומהנדסים/ות לתחום השירות עבור לקוחות החברה בקרית גת ובמגדל העמק.
אפלייד מטיריאלס, הנסחרת בנאסד"ק, היא המובילה באספקת מערכות מולטידיסיפלינריות המשמשות בתהליך הייצור של כמעט כל שבב חדש וצג מתקדם בעולם. לאחרונה פרסמה החברה את דו"חותיה הכספיים לרבעון השלישי שהיה הרבעון הטוב ביותר של החברה מאז היווסדה לפני 50 שנה עם הכנסות שיא של למעלה בסך שך כ- 3.74 מיליארד דולר, גידול של 33% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד.
אפלייד מטיריאלס ישראל, המעסיקה כ- 1,350 עובדים עוסקת בפיתוח וייצור של ציוד מתקדם לבקרת תהליך ייצור שבבים, פעילות המהווה חלק בלתי נפרד מהתשתית הקריטית של כל מוצר טכנולוגי. המרכז בארץ, הממוקם בפארק המדע ברחובות, נחשב למרכז המו"פ והייצור הגדול ביותר של החברה מחוץ לארה"ב ובמהלך העשור האחרון הושקעו בו מעל ל- 1.5 מיליארד דולר.
לפרטים אודות המשרות – www.appliedjobs.co.il

דילוג לתוכן