חברת ההפצה הישראלית REL משנה את שמה ל- Arrow ECS

שינוי השם בעקבות רכישתה על ידי תאגיד Arrow העולמיחברת ההפצה הישראלית REL, העוסקת בהפצה וייצוג יצרניות טכנולוגיות מידע, הודיעה על שינוי שמה ל- Arrow ECS.
REL נרכשה בחודש יולי 2008 על ידי תאגיד Arrow Electronics הבינלאומי ומשמשת מאז כנציגות המקומית של חברת ההפצה של התאגיד Arrow ECS, מובילה עולמית בתחום הפצת פתרונות תוכנה, חומרה, אחסון ואבטחה למשווקים חברות אינטגרציה וספקי תוכנה עצמאיים. 
 
REL פועלת מאז הקמתה בשנת 1996 בהפצת טכנולוגיות מידע מתקדמות. החברה מתמחה במתן פתרונות ברמה ארגונית ושירותים המתמקדים באחסון נתונים, אבטחת רשת, תקשורת IP, וירטואליזציה, תשתיות גישה ועוד. בין יצרניות הטכנולוגיה המיוצגות על ידי Arrow ECS Israel נכללות: EMC, VMware, מקאפי, ג'וניפר נטוורקס,
 
"REL משנה את שמה, אך פעילותה לא צפוייה להשתנות והיא תמשיך להתמקד בתמיכה ואספקת יכולות ייחודיות המותאמות למענה על הצרכים של משווקים וספקים הנמנים על לקוחותינו", אמר זאב יהלום, מנכ"ל Arrow ECS Israel. "החברה תמשיך לייצג יצרניות טכנולוגיה המיוצגות על ידי Arrow ECS בעולם, ותיהנה מהעוצמה הלוגיסטית-פיננסית שהגוף הזה יכול לספק לסניפיו ברחבי העולם."
 
"מטרת שינוי השם היא להגדיל את המודעות לכוח העולמי שאנו מביאים למשווקים ולספקים שלנו בישראל, ולהעצים את הערך המוסף של הארגון כמפיץ מוביל עם תמיכה וקשרים בינלאומיים", הוסיף יהלום.
 
"אנו גאים על הישגיה ועוצמתה של REL בשוק הישראלי עד כה, ושינוי השם הוא צעד טבעי במיזוג של REL עם ECS Arrow לאחר רכישתה. החברה תחת שמה החדש תמשיך להציע שירותים ותמיכה ברמה הגבוהה ביותר, תוך הישענות על גוף בינלאומי ענק בתחום זה", אמר יהלום.
 

דילוג לתוכן