מייסדי חברת ההייטק לייטריקס

חברת ההייטק לייטריקס מגייסת 80 עובדים למגוון תפקידים במטה החברה בירושלים

 

 

חברת לייטריקס (Lightricks) הישראלית, המפתחת את הדור הבא של אפליקציות ליצירה ועריכת תוכן במובייל, מכריזה על גיוס 80 עובדים למשרדי החברה בירושלים. החברה מציעה מגוון משרות בתחומי מחקר ופיתוח, עיצוב, שיווק ועוד. עם השלמת תהליך גיוס זה, תמנה החברה כ- 200 עובדים.
האפליקציות שפיתחה החברה עד כה משלבות בין יכולות עריכה ועיבוד מתקדמות לבין ממשק משתמש נוח ואינטואיטיבי, ומאפשרות לעשרות מיליוני משתמשיה, בין אם הם מעצבים מנוסים או חובבים, להפיק תוכן ברמה הגבוהה ביותר במובייל, בפשטות ובמהירות באמצעות כלים שהיו זמינים עד כה אך ורק למשתמשי מחשב נייח מתקדמים.
החברה הינה ייחודית בנוף ההייטק הישראלי ומציעה סביבת עבודה המשלבת חדשנות ומחקר לצד משרדים מרווחים טובלים בירוק בכפר ההייטק שבקמפוס גבעת רם. בנוסף, החברה מציעה מספר הטבות ייחודיות כגון הכשרה והשתלמויות מקצועיות, שאטל יומי הלוך-חזור מתל אביב לירושלים על חשבון החברה, מענקי אופציות, חדר VR ועוד.

את לייטריקס הקימו בתחילת 2013 חמישה מייסדים, ארבעה מהם דוקטורנטים מהאוניברסיטה העברית בעלי רקע רב בתעשייה ובאקדמיה עם החזון ליצור את הכלים האיכותיים ביותר ליצירה ועריכת תוכן במובייל. שתי האפליקציות הראשונות של החברה, Facetune ו- Enlight הן שתיים מאפליקציות הפרימיום (בתשלום) המוצלחות ביותר בעולם עם מעל ל 15 מיליון הורדות בתשלום.
Facetune, המוצר הראשון של החברה, היא אפליקציה מתקדמת לעיבוד תמונות פרופיל שזכתה במקום הראשון ברשימת אפליקציות ה-iOS הנמכרות ביותר בשנת 2017 ודורגה כאחת מהטובות ביותר בשנים 2013 ו- 2014 ע"י אפל וגוגל (בהתאמה). Enlight היא אפליקציה פורצת דרך לעריכת תמונות אשר כיכבה כבחירה הגלובלית של עורכי אפל לשנת 2015, הגיעה למקום הראשון הכללי ב- 128 מדינות, משמשת כמקרה מבחן של חברת פייסבוק לרכישת משתמשים והזוכה ב Apple Design Award היוקרתי לשנת 2017. לאחרונה השיקה החברה מספר אפליקציות המשך תחת שני מותגים אלו הזמינות להורדה בחינם ופועלות במודל מנוי (חודשי או שנתי) מתחדש, אחת מתוכן – Enlight Videoleap זכתה בפרס אפליקציית השנה של אפל לשנת 2017. באוגוסט 2015 לאחר כשנתיים של פעילות במימון עצמי (Bootstrap), ביצעה לייטריקס סבב גיוס ראשון של 10 מליון דולר בהובלת ויולה.

 

דילוג לתוכן