חברת האינטרנט הישראלית קונדואיט הצטרפה היום לשורה ארוכה

חברת האינטרנט הישראלית קונדואיט הצטרפה היום לשורה ארוכה של חברות ישראליות ואנשים פרטיים שקיבלו על עצמם את אתגר ה- ALSicebucket (נשטפים במי הקרח)

חברת האינטרנט הישראלית קונדואיט הצטרפה היום לשורה ארוכה של חברות ישראליות ואנשים פרטיים שקיבלו על עצמם את אתגר ה- ALSicebucket. רק שבניגוד לכל הישראלים והחברות הישראליות ששפכו על עצמם דליי מי קרח או תרמו לארגון ה-ALS האמריקני, החליטו בקונדואיט כי כחלק מערכיה כחברה ישראלית הפועלת בארץ ומעורבת בקהילה, הם מעדיפים לתרום לארגון ALS הישראלי כדי לקדם את המחקר בארץ.

באירוע המוני שהתקיים היום במשרדי קונדואיט, בנוכחות מנכ"ל קונדואיט, רונן שילה ומנכ"לית ארגון ALS ישראל, אפרת כרמי, שפכו על עצמם 270 עובדי החברה דליי מי קרח. בתחילת האירוע אמרה כרמי, "קונדואיט היא החברה הראשונה והיחידה שהתארגנה כחברה כדי לתמוך בנו. תודה על התרומה שתעזור לנו להמשיך ולעזור לחולים בנקודת השפל בחייהם" .

קונדואיט היא החברה הראשונה המאתגרת חברות לתרום לארגון ה-ALS הישראלי. לפני אתגר מי הקרח והעברת ההמחאה לידי כרמי, אמר רונן שילה, "אנחנו רוצים להתחיל מסורת של העברת האתגר לחברות אחרות (לתרום ל-ALS ישראל). אנחנו מאתגרים את צ'קפוינט ואת המנכ"ל שלה גיל שוויד, את ויקס ואת המנכ"ל שלה אבישי אברהמי ואת ווייז ואת המנכל שלה נעם ברדין"
 

דילוג לתוכן