חברת בראנדגארד מציגה: מערכת חדשנית למידע על מוצר בסלולר

לאחר שנה של פיתוח מואץ, מכריזה חברת בראנד-גארד הישראלית על מערכת ייחודית לקבלת מידע על מוצרים, המונעת טכנולוגיה פורצת דרך של ווידג׳טים סלולריים ובר-קוד המוטמע באריזת המוצר. הטכנולוגיה מאפשרת בנייה מודולרית של חווית לקוח עשירה הכוללת אלמנטים גרפיים אינטראקטיביים ואף וידאו ב-360 מעלות, לפי בחירת צוות השיווק של יצרן המוצר. במידה והבר-קוד המוטבע על גבי המוצר מבוסס על הקידוד הייחודי של החברה, המידע כולל גם אישור מידי למקוריות המוצר ומספרו הסידורי בתוך סידרה מוגבלת-יצור (למשל סידרת יין ייחודית).
פתרון אפקטיבי לחוויית לקוח מונעת סלולר
המסחר האלקטרוני, ובמידה גוברת והולכת המסחר הקמעונאי, מונעים על ידי מידע שלקוחות מקבלים במכשיר הסלולרי. הגמישות האינסופית של המסך הקטן והנגישות המידית למגוון מקורות מידע גוברים על כל מקור אחר והופכים הצגה אפקטיבית על גבי המסך הקטן לצורך חיוני של שיווק מעודכן.
למרות זאת מוצרים רבים מציגים מידע חסר, קשה לקריאה ומרתיע, עקב אתרים שלא הותאמו למכשיר הסלולר ולצורך הגובר. הפיתוח החדש מאפשר בניה זריזה ובמחיר כלכלי לכל עסק מצגת מוצר אינטראקטיבית המיועדת ספציפית למכשיר הסלולרי ולאופן השימוש בו:
• ווידג׳טים המצביעים על מקוריות המוצר ומספרו הסידורי בסדרות מוגבלות
• סליידרים גרפיים להצגה אינטראקטיבית של מידע גרפי מגוון
• מגוון צורות הצגה של וידאו המציג את המוצר בצורה תמציתית ומושכת
• טכנולוגיות חדשניות מבוססות VR (Virtual RealiTy) ווידאו 360 לחוויית משחק׳ באינטראקציה עם המוצר
• שרשרת פרטי מידע אודות המוצר בסגנון ׳פיד׳ אינסטאגרם ליצירת חווית גלישה מוכרת ומושכת לדור הרשתות החברתיות
• תשתית מודולרית המאפשרת הוספות והרחבות כגון מערכת קופונים וטופסי רישום למועדוני לקוחות
• תרגום סימולטני למגוון שפות, בסיוע מערכת תרגום מונעת אינטליגנציה מלאכותית
לדברי סער קורן מנכ״ל ,BrandGuard “בכוונתנו לצייד את צוות השיווק העדכני בכלי תקשורת ישיר ואפקטיבי המאפשר ליצור חווית משתמש עשירה ומושכת ברגע החשוב מכל – ההחלטה על קניה (בחנות) או החשיפה הראשונה למוצר שהתקבל במשלוח. השילוב בין סימון פשוט ומערכת מידע בסלולר מחליף את מגוון ההדפסות הנלווה למוצר שמרבית הלקוחות מתקשים לקרוא ופשוט מתעלמים מהם. אריזה חכמה לאינטראקציה עם הטלפון הסלולרי היא העתיד ואנו שמחים להביא את הבשורה לצרכנים ברחבי בארץ ובעולם״.
המערכת של בראנדגארד אומצה על ידי מספר יקבים מובילים בארץ ובעולם, כולל: יקב אדיר, יקב נטופה ויקב הר אודם, ונמצאת בבחינה במספר רב של יקבים נוספים. המוצר אומץ גם על ידי תעשיית הקוסמטיקה המתוחכמת על ידי חברות כגון ALVEE ו- Hikari-Labs. בראנדגארד נמצאת בעיצומו של מסע שיווק נרחב ליקבים בצרפת שיורחב בקרוב למדינות נוספות.
חברת BrandGuard מתמחה בפתרונות תוכנה לסימון סידרתי (Serialization) של מוצרי צריכה ופריטים יקרי ערך החשופים לזיוף. הפתרונות מציעים סימוןֿ אופטי ואלקטרוני הניתנים לקריאה בטלפון סלולרי סטנדרטי ומלווים במערכת שיווק למובייל המוסיפה לאינדיקציה על מקוריות מידע עשיר אודות המוצר. ליצרן ולמשווק מספקת המערכת לוח מעקב משלוחים לזיהוי מגמות ותקלות ברשת ההפצה. החברה הוקמה על ידי קבוצת קורן על בסיס רעיון שזכה למעמד פטנט מוכר במספר רב של מדינות ובתוכן ישראל.

דילוג לתוכן